патока мальтозна
23 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: СНГ
Модель: 616276542
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Каністри 50 кг заводська упаковка, фасування менше немає
КРОХМАЛЬ ТА ІНШІ Харчові добавки
Патока мальтози - це натуральна речовина, головним компонентом якого є дисахарид мальтоза. Отримують ІМ-50 з кукурудзяного крохмалю шляхом розщеплення полісахариду на цукру, методом кислотного і / або ферментативного гідролізу з використанням різних ферментних препаратів, які дозволяють отримати необхідний вуглеводний склад. Патока проходить очистку активованим вугіллям і іонообмінні смоли, після чого концентрується. Патока мальтози має високу солодкістю, і не містить в своєму складі штучних або синтетичних речовин, а також харчових добавок. При виробництві мальтозної патоки не використовується генетично модифікована сировина.
Застосування:
На підприємствах, мальтозна патока вводиться в рецептуру на тій же стадії процесу, що і карамельна патока, інвертний сироп, штучний мед. Високомальтозная патока, поєднуючи в собі властивості звичайної патоки і підвищену солодкість, може використовуватися для повної заміни звичайної крохмальної патоки, і повної або часткової заміни цукру в виробах з невисоким його змістом (хлібобулочні вироби, кондитерські вироби з борошна). Дана патока прекрасно зарекомендувала себе при виробництві карамелі, желейних виробів, пастиломармеладних групи і начинок для цукерок. Патока покращує смак, щільність і текстуру, при високому ступені заміни цукру, і в той же час протидіє колоризації, абсорбції вологи і кристалізації кінцевих продуктів, таких як карамель. В результаті, готові продукти мають виняткову стабільність, чистоту і блиск.
Упаковка і зберігання:
Споживачеві патока може доставлятися автомобільними цистернами, бочками, бідонами, картонно-навивні барабанами місткістю: 25, 50 , 200 л, ємностями 1 м3, призначеними для використання в харчовій промисловості. Автомобільні цистерни пломбують, бочки, бідони, ємності закупорюють. При перевезенні автомобільним транспортом (патоковозамі), патока заливається в секційну термоцистерни ємністю 25 тонн при температурі 50 ... 55ºС, при цьому температурні втрати в навколишнє середовище складають: влітку - не більше 1 º, взимку - не більше 2 ... 3ºС. Залежно від погоди температура ІМ-50 при завантаженні може варіюватися. Для довгострокового зберігання патоки необхідно передбачити ізольовані ємності з нержавіючої сталі з зовнішнім електричним підігрівом (для підігріву можна використовувати і водяні сорочки) при температурі 50 ... 55ºС. Обігрів розраховується таким чином, щоб виключити втрати тепла у виробничі приміщення або навколишнє середовище, в разі, якщо зберігання запроектовано на відкритому повітрі.
Характеристики
склад ячмінь і кукурудза
Тип крохмаль
упаковка 55 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре