Перекис водню 35% для басейну каністра 11.3 кг (10 літрів)
450 грн.
Ціна за канистру
Країна виробник: Польша
Модель: 616277419
Stock Instock

Норма витрати перекису водню для басейну за умови концентрації 35% - 0,7 літра на 1 куб води.
Метод очищення басейну пергидролью покроково
Пероксид водню - відоме антисептичну дію речовина, часто використовується в медичній, косметологічної та інших галузях. Перекис водню для басейнів також знайшла широке застосування, однак на відміну від продаваної в аптеці, пергідроль для чищення штучних водойм має вищу - 35-процентну концентрацію.
Антисептична дія пероксиду водню пояснюється виділенням активного кисню, що утворюється при контакті з водним середовищем. За рахунок цього і відбувається дезінфекція, тобто - нейтралізація патогенної флори.
Пергідроль для технічних цілей реалізується в об'ємній тарі із пластику, не має специфічного запаху.
Інструкція з використання пероксиду водню
Виходячи з обсягу штучної водойми і ступеня його забруднення, скористайтеся наступним методом очищення басейну перекисом водню: на кожен кубічний метр води знадобитися близько 700 мілілітрів пергідролю 35-відсоткової концентрації. У важких випадках можна збільшити дозування перекису вдвічі.
Підготовчим етапом перед внесенням кошти стане прибирання сміття, що знаходиться на поверхні води. Додатково необхідно пройтися по стінках басейну, щоб прибрати поверхневий наліт бруду.
Щоб пероксид водню швидше перемішався з водним середовищем, приведіть фільтр басейну в робочий режим.
Існує кілька способів внесення речовини в воду:
· Ручний - необхідно рівномірно вливати засіб уздовж стінок штучного водоймища.
· Використовуючи циркуляційний насос. За допомогою шланга, один кінець якого опущений в каністру з пергідролем, а другий - в басейн.
Після очищення басейну перекисом водню Не закривайте водойму - це перешкоджає виходу активного кисню.
техніка безпеки
Необхідні заходи при роботі з перекисом водню для очищення басейнів зводяться до нескладного зводу правил: захищати шкіру рук рукавичками з латексу або щільної гуми, уникати попадання засобу на очі. При появі ознак, характерних для опіку хімікатами - почервоніння шкіри або слизових оболонок, · У деяких випадках ефект зберігається менше 1 місяця.
Поради щодо збереження чистоти води
Нецільове використання басейну - купання вихованців, миття господарських і збиральних приладдя - сприяє більш швидкому забрудненню води в штучній водоймі.
Необхідно регулярно проводити поточну прибирання: збирати сміття, плаваючий на поверхні води, видаляти наліт зі стінок і дна водойми. Не допускається одночасна очищення басейну перекисом водню та іншими засобами. При появі іржі після дезінфекції пергидролью її необхідно прибирати спеціальним пристроєм водоочистки і водозабору.
<
Характеристики
пергідроль для басейна 35
перекис водню 30% перекис водню 35%
перекис водню 50% перекис водню 60%
упаковка каністра 10 літрів
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре