Перекис водню 60% каністра 12 кг
600 грн.
Ціна за канистру
Країна виробник: Польша
Модель: 324435321
Stock Instock

Для очищення басейну лити 0,5 літра перекису 60% на 1 куб води, фото каністр з нашого складу.
Очищення басейну пергидролью
Пергідроль - доступне, антисептичний засіб, популярне в таких галузях, як медична та косметологічна. Для очищення басейну перекисом водню використовується більш концентрований, 60-відсотковий розчин, що відрізняє його від тих, що реалізуються в аптеках.
Принцип роботи пероксиду водню полягає в активному виділенні кисню при взаємодії речовини з водою в штучній водоймі , так відбувається нейтралізація всіх патогенних мікроорганізмів.
Реалізується перекис водню для очищення басейну в об'ємних каністрах із пластику, розчин являє собою повністю прозору рідину без специфічного запаху.
Техніка безпеки
При роботі з перекисом водню для очищення басейну слід проявляти обережність: використовувати рукавички з щільного латексу для захисту шкіри рук, щоб захиститися від попадання засобу в очі - носити захисні окуляри. При появі симптомів опіків хімічного захисту рослин або при погіршенні самопочуття - звертайтеся за кваліфікованою допомогою.
Слідкуйте за герметичністю контейнера, в якому зберігатися розчин, а також вибирайте місце, куди не зможуть дістатися діти або домашні вихованці.
якщо використовувалося речовина низької концентрації, купатися після очищення басейну перекисом водню можна через добу, якщо у речовини була висока концентрація - не менше, ніж через три доби.
Способи використання
Потрібно дотримуватися наступних пропорцій: на кожен метр кубічний водного середовища - не менше, аніж 500 мілілітрів 60-процентного розчину. У разі, якщо водойма сильно забруднений, норму можна збільшити в кілька разів.
Слід провести поверхневу прибирання: прибрати плаваючий на воді сміття, очистити стіни і дно від нальоту бруду.
при функціонуючому фільтрі пероксид водню швидше змішується з водним середовищем.
Існують ручний і автоматичний методи очищення басейну перекисом водню. У першому випадку необхідно рівномірно вливати розчин уздовж стінок басейну, в другому - використовувати циркулює насос, один кінець якого опускається в басейн, інший - в тару з пергидролью. < Штучна водойма не призначений для купання вихованців або миття інвентарю і іншого приладдя. Тому, щоб зберігати воду чистою, як можна довше, користуйтеся басейном за цільовим призначенням.
Регулярна прибирання сміття, плаваючого на воді, видалення нальоту зі стін і дна значно спростять подальшу очистку басейну перекисом водню, яку також варто проводити своєчасно.
Характеристики
перекис водню купити 35% будь-яка фасовка
перекис водню купити 50% будь-яка фасовка
перекис водню купити 60% каністри 10 літрів (12 кг)
склад Перекис водню 60%
упаковка каністра 12 кг (10 літрів)
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре