Пергідроль 35% каністра 11.5 кг
450 грн.
Ціна за канистру
Виробник: импорт
Країна виробник: Польша
Модель: 616276427
Stock Instock

Як використовувати перекис водню для басейну?
Пергідроль (Перекис водню) для басейну використовується замість агресивних хлорвмісних речовин, що перешкоджають активному цвітіння води. В основному це відноситься до невеликих басейнах на присадибних ділянках і в заміських будинках, якими люди останнім часом активно обзаводяться, прагнучи відпочити від міської суєти. Очищення басейну перекисом водню в цьому випадку - оптимальний варіант.
Способи очищення води в басейні
Якщо ви вирішили побудувати поруч з будинком невеликий басейн або придбати готовий варіант, то вам відразу ж потрібно подумати про його очищенню. Без догляду вода в басейні дуже швидко зацвітає і стає непридатною для купання. Вся принадність у тому, що на відміну від природних водойм тут ми можемо контролювати якість води. Процес якісної очистки складається з трьох етапів:
Механічне очищення стінок і дна басейну, тобто всієї його внутрішньої поверхні.
Фільтрування води, очищення від сміття і листя.
Хімічна обробка, тобто очищення води в басейні перекисом водню або містять хлор речовинами.
Саме за рахунок хімічної очистки вміст водойми довго залишається кристально прозорим. Для цього використовують не ту перекис, яку ви звикли бачити в аптеках - концентрація активної речовини повинна бути істотно вище, тому варто вибирати пергідроль, тобто 37% розчин перекису. За рахунок вмісту в ньому великої кількості активного кисню всі шкідливі мікроорганізми безслідно знищуються. У порівнянні з хлором швидкість окислення набагато нижче, але при цьому перекис вважається більш безпечною.
У чому перевага пергидроля?
Перекис водню для басейну відгуки збирає виключно позитивні. І цьому є просте пояснення.
Спеціальні засоби для дезінфекції, які можна придбати в магазині, коштують досить дорого і не завжди є можливість вчасно придбати їх. Пергідроль коштує в рази дешевше.
Перекис не має неприємного запаху, кольору, але при цьому ефективно очищає воду від невидимих ​​оку «жителів» вашого басейну. Всі шкідливі для людини бактерії знищуються, перекис протягом доби безслідно зникає і ніякого впливу на шкіру людини не відбувається.
І, звичайно, хочеться, щоб вода була прозорою. Стояча вода дуже швидко піддається цвітінню - стінки і дно басейну можуть покритися неприємним слизьким нальотом, а вода - придбати зеленуватий відтінок. Додавання пергидроля повністю вирішує цю проблему.
Як очистити басейн перекисом водню?
При застосуванні перекису водню для басейну, дозування розраховується залежно від його обсягу. В середньому на 1 кубометр води береться близько 700 мл речовини. Тобто в басейн об'ємом 10 кубометрів потрібно вилити 7 літрів антибактеріальної рідини. Якщо спостерігаються серйозні біологічні забруднення, то дозу можна підвищити в два рази, ведучи розрахунок на 1 кубометр - півтора літра перекису.
При роботі дотримуйтесь елементарних заходів обережності - обробку басейну потрібно проводити тільки в рукавичках, тому що при попаданні на шкіру пергідроль може викликати хімічний опік. При цьому під час всього процесу очищення потрібно включити фільтруючий насос. Перед купанням воді потрібно відстоятися приблизно добу - за цей час від перекису не залишиться і сліду, а вода стане зовсім чистою. Послідовність очищення така:
Залийте необхідну кількість пергідролю у водойму.
Якщо використовується концентрація менше 1000 мл на кубометр, то залиште воду на добу, якщо концентрація вище, то краще утриматися від купання протягом трьох діб.
Не потрібно накривати водойму! Прореагував кисень повинен вільно виходити назовні.
У результаті реакції забрудненої води та пергідролю на стінках може утворитися коричневий наліт. Його легко можна видалити за допомогою скімера. Таким же чином видаляється суспензія з поверхні води.
Після такої обробки вода стане кристально чистою і збережеться прозорою протягом місяця. Після цього обробку можна буде повторити, вдвічі зменшивши дозування пергідролю.
Джерело http://lmoroshkina.ru
ГОСТ 10929-76. Реактиви. Водню пероксид. Технічні умови (зі Змінами N 1, 2)
ГОСТ 10929-76
(СТ РЕВ 5768-86)
Група Л51
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Реактиви
водню ПЕРОКСИД
Технічні умови
Reagents . Hydrogen peroxide. Specifications
ОКП 26 1131 0010 07
Термін дії з 01.01.77
до 01.01.97 *
_______________________________
* Обмеження терміну дії зняте
по протоколу N 7-95 Міждержавної Ради
по стандартизації, метрології та сертифікації
(ІКС N 11, 1995 рік). - Примітка "КОДЕКС".
ІНФОРМАЦІЙНІ ДАНІ
1. РОЗРОБЛЕНО І ВНЕСЕНО Міністерством хімічної промисловості СРСР
РОЗРОБНИКИ
Г.В.Грязнов; В.Г.Брудзь, І.Л.Ротенберг (керівники теми), З.М.Рівіна; Л.В.Кідіярова, З.А.Жукова
2. ЗАТВЕРДЖЕНО І ВВЕДЕНО В ДІЮ Ухвалою Державного комітету стандартів Ради Міністрів СРСР від 30.01.76 N 263
3. Періодичність перевірки - 5 років
4.
Характеристики
Тип рідина
упаковка каністра
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре