Перхлоретілен для хімчистки Чехія
33 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Чехия
Модель: 238439371
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Перхлоретілен - ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ІНШИХ СЕКТОРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ за доступною ціною.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши по телефону вказаною в контактах. У нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції
Висока якість:
Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
залізничними контейнерами, вагонами;
через транспортні компанії .
Шановні клієнти!
перхлоретілен відвантажується зі складу від 1 бочки (325 кг). Відвантаження перхлоретілена здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку перхлоретілена жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо перхлоретілен кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від 1 бочки. Для уточнення вартості перхлоретілена в потрібному для Вас кількості, умов оплати і термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів
перхлоретілен - ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ІНШИХ СЕКТОРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ.
Багато хто вважає, що перхлоретілен є продуктом, спеціально-розробленим для сухого чищення одягу. Однак, це не зовсім так з кількох причин. Перше, перхлоретілен - багатофункціональний розчинник, який застосовується для знежирення металів машинобудуванні, приладобудуванні, при обробці фотополімерних друкованих плат, вироблення шкіри і хутра, в текстильній і деревообробної промисловості, а також у виробництві фреонів і активних барвників. Друге, ще пару десятків років назад для хімічної чистки крім перхлоретілена широко використовувався трихлоретилен, який був дешевший, а функціонально ні в чому йому не поступався перхлоретиленом. З введенням нової класифікації канцерогенності та присвоєнням трихлоретиленом другого класу небезпеки, його споживання, а слідом за ним і виробництво різко пішло на спад. В результаті у всій Європі трихлор сьогодні випускають тільки INEOS CHLOR в Британії і DOW Chemical в Німеччині, а в хімчистці його використання заборонено. Третє, перхлоретілен - це, по суті, побічний продукт при виробництві епіхлоргідріна - сировини для епоксидних смол. Базовими компонентами цієї виробничого ланцюжка є хлор і пропілен. Але якщо хлор виходить шляхом нескладного і недорого електролізу звичайної кухонної солі, то пропілен - це неграничні вуглеводень ряду етилену, що міститься в газах крекінгу нафтопродуктів. Якщо збережеться нинішня динаміка цін на нафту стає зрозуміло, чому перхлоретілен з розряду найбільш доступних хімікатів, використовуваних в галузі хімічної чистки, переходить в категорію недешевих. Вважаю, що саме з цієї причини останнім часом з'явилася тенденція оцінювати звичний розчинник за формулою «ціна плюс якість». До того ж сучасний споживач звик мати широкий вибір будь-яких товарів і послуг.
За останні роки європейське виробництво перхлоретілена істотно скоротилося. Ще 5 років тому в Європі існувало з десяток виробників, але в міру посилення екологічних норм і конкуренції на ринку хлорорганічних продукції багато виробництв були закриті (іспанська ERCROS, французька ARKEMA і ін.). Уже в цьому році було закрито румунське виробництво «OLTCHIM». Вижили найсильніші. І сьогодні в Європі перхлоретілен випускає тільки чотири компанії: INEOS CHLOR на заводі в місті Runcorn (Великобританія), SOLVAY на виробничому майданчику в Tavaux (Франція), SPOLCHEMIE на заводі в Usti nad Labem (Чехія) і DOW EUROPE на виробничому майданчику в Stade (Німеччина). Всі вони є членами Європейської Асоціації Виробників хлорованих розчинників, яка в свою чергу входить в потужну асоціацію ЕвроХлор, що об'єднує 97% виробників хлорного продукції. У Радянському Союзі підприємств, що випускають галогеносодержащіе вуглеводні, теж було кілька: «Уфахімпром», «Хлорвініл», «Усольехимпром» і «Каустик». Причини закриття цих виробництв в 90-і роки минулого століття всім нам добре відомі. Вижив тільки башкирський завод «Каустик».
ЗАТ «Каустик»
заснований в 1964 році. Складається з 4 виробництв. Одне з них - виробництво перхлоретілена, запущене в 1972 році. Потужність виробництва - 16 тисяч тонн на рік. В останні роки обсяг виробництва стабільний. Левова частка перхлоретілена експортується в країни Південно-Східної Азії. В середньому від 200 до 300 тонн на місяць споживають хімчистки Росії і країн СНД, історично прив'язані до цього заводу. Можна з упевненістю сказати, що в усьому колишньому Радянському Союзі немає хімчистки, яка б не користувалася цим розчинником. Перхлоретілен від заводу «Каустик» традиційно має непогану якість. Після реконструкції виробництва в 2001 році російський перхлоретілен взагалі міг би успішно конкурувати з кращими європейськими зразками. Однак зробити продукт - це ще не все. Його необхідно залити в спеціальні ємності для зберігання, потім закачати в цистерни або бочки і довезти до споживачів. В результаті цих операцій часто страждає якість спочатку хорошого продукту. Досить сказати, що розлив в бочки виробляється вручну, а обладнаного цеху фасування з контролем якості тари на заводі взагалі немає. Крім того, якість перхлоретілена, що застосовується в хімчистці, безпосередньо залежить від використовуваного виробником стабілізатора. Може бути, саме через вибору стабілізатора російський розчинник так сильно поступається європейським.
Характеристики
вага 0.0
перхлоретілен засіб для хімчистки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре