Піросульфіт натрію Е223
22 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616273958
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Піросульфіт натрію являє собою кристалічний порошок білого або слабо-жовтого кольору з різким запахом сірчистого ангідриду, добре розчинний у воді, труднорастворім в етиловому спирті. Є сіллю піросерністой кислоти.
Розчин піросульфіту натрію має кислу реакцію. У воді легко відбувається гідроліз з перетворенням в гідросульфіт натрію. При зберіганні на повітрі реактив втрачає SO2 і поглинає кисень, переходячи в сульфат натрію. При нагріванні солі поисходит термічний розклад з виділенням двоокису сірки SO2.
Щільність: 2,36 г / см³. Температура плавлення 150 ° C, температура розкладання 65 ° C.
Хімічна формула: Na2S2O5.
Піросульфіт натрію, Натрій піросернистокислого Піросульфіт натрію (метабісульфіт натрію) одержують взаємодією сірчистого ангідриду з содово-сульфітним розчином.
Застосування метабісульфіту натрію:
Харчова промисловість: застосовується як харчова добавка-консервант Е223, антиоксидант , відбілювач і розпушувач, використовується при виробництві фруктових соків, солодощів і пива. У виноробстві застосовується при сульфітування сусла, мезги і вина як дезінфікуючий і відбілюючий засіб. У рибної промисловості - при консервуванні риби, м'яса, морських тварин (звірів) і рибних відходів.
Фармацевтична промисловість: застосовується в якості наповнювача в деяких таблетках, допоміжної речовини в ін'єкційних лікарських препаратах, системах фільтрації води, для дезінфекції обладнання.
Характеристики
склад піросульфіт натрію
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре