Плавикова кислота 70%
142 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: СНГ
Страна производитель: СНГ
Модель: 221231421
Stock Instock
Каністра 40 кг

Плавикова кислота (фтороводородной кислота, фтористоводнева кислота, гідрофторідная кислота) - водний розчин фтороводорода (HF). Промисловістю випускається у вигляді 40% (частіше), а також 50% і 72% розчинів. Назва «плавикова кислота» походить від плавиковогошпату, з якого отримують фтороводород.

Застосування

Великий споживач фтороводородной кислоти - алюмінієва промисловість.


Розчин фтороводорода застосовується для прозорого травлення силікатного скла (наприклад - нанесення написів - для цього скло покривають парафіном, прорізаючи отвори для травлення). Матове травлення отримують в парах фтороводорода.
Для травлення кремнію в напівпровідникової промисловості.
У складі травильних, травильних-полірувальних сумішей, розчинів для електрохімічної обробки нержавіючої сталі і спеціальних сплавів.
Отримання фторидів, кремнефторід і борфторідов, фторорганічних сполук, а також відповідних кислот (кремнефтороводородная кислота і борфтороводородная кислота), синтетичних мастил і пластичних мас.
Для розчинення силікатів при різного роду аналізах.
у процесі алкелірованія, як каталізатор в реакції ізобутану і олефина.


Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..


Вигідні ціни:
<
Характеристики
склад плавикова кислота
упаковка каністра 25 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре