Поліетилентерефталат - PET
40 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Sabic
Країна виробник: Иран
Модель: 205304596
Stock Instock
Поліетилентерефталат - синтетичний лінійний термопластичний полімер, що належить до класу поліефірів. Продукт поліконденсації терефталевої кислоти і моноетиленгліколю. Поліетилентерефталат має здатність існувати в аморфному або кристалічному станах, причому ступінь кристалічності визначається термічної передісторією матеріалу. При швидкому охолодженні поліетилентерефталат аморфний, при повільному - кристалічні. Аморфний поліетилентерефталат - твердий прозорий матеріал, кристалічний - твердий непрозорий безбарвний. Ступінь кристалічності може бути відрегульована відпалом при деякій температурі між температурою склування і температурою плавлення. Товарний поліетилентерефталат випускається зазвичай у вигляді грануляту з розміром гранул 2-4 міліметра.
Звичайне позначення поліетилентерефталату на російському ринку - ПЕТ, але можуть зустрічатися і інші позначення: ПЕТФ або PET або PETP (поліетилентерефталат), APET (аморфний поліетилентерефталат).
У промисловому масштабі ПЕТ почав випускатися як волокноутворюючих полімер, але незабаром зайняв одне з провідних місць і в індустрії полімерної упаковки. За темпами зростання споживання в даний час поліетилентерефталат є найбільш швидкозростаючим полімерним матеріалом.
волокноутворюючих поліетилентерефталат відомий на ринку під торговими марками лавсан або поліестер.
поліетилентерефталату - PET

Найменування
товару
Характеристики
Тип поліетилену Високого тиску
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре