Поліетилентерефталат - PET
40 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Sabic
Країна виробник: Иран
Модель: 205304596
Stock Instock
Поліетилентерефталат - синтетичний лінійний термопластичний полімер, що належить до класу поліефірів. Продукт поліконденсації терефталевої кислоти і моноетиленгліколю. Поліетилентерефталат має здатність існувати в аморфному або кристалічному станах, причому ступінь кристалічності визначається термічної передісторією матеріалу. При швидкому охолодженні поліетилентерефталат аморфний, при повільному - кристалічні. Аморфний поліетилентерефталат - твердий прозорий матеріал, кристалічний - твердий непрозорий безбарвний. Ступінь кристалічності може бути відрегульована відпалом при деякій температурі між температурою склування і температурою плавлення. Товарний поліетилентерефталат випускається зазвичай у вигляді грануляту з розміром гранул 2-4 міліметра.
Звичайне позначення поліетилентерефталату на російському ринку - ПЕТ, але можуть зустрічатися і інші позначення: ПЕТФ або PET або PETP (поліетилентерефталат), APET (аморфний поліетилентерефталат).
У промисловому масштабі ПЕТ почав випускатися як волокноутворюючих полімер, але незабаром зайняв одне з провідних місць і в індустрії полімерної упаковки. За темпами зростання споживання в даний час поліетилентерефталат є найбільш швидкозростаючим полімерним матеріалом.
волокноутворюючих поліетилентерефталат відомий на ринку під торговими марками лавсан або поліестер.
поліетилентерефталату - PET

Найменування
товару
Характеристики
Тип поліетилену Високого тиску
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Поліетилентерефталат - PET недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Поліетилентерефталат - PET у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.