Перетворювач іржі
35 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Сумыхимром
Країна виробник: Украина
Модель: 214728298
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Перетворювачі продуктів корозії (іржі) - це спеціально розроблені з'єднання, які перетворять продукти корозії (іржу) в міцну захисну плівку безпосередньо на оброблюваної поверхні. Перетворювачі продуктів корозії можуть бути у вигляді суспензій, емульсій або розчинів. При нанесенні на поверхню металу формулюється плівка, що володіє високою захисною здатністю і гарну адгезію до підкладки. Найчастіше вона служить проміжним шаром між металом і основним лакофарбовим покриттям.
Дуже часто перетворювачі продуктів корозії називає ще «модифікатором іржі» або «перетворювачем іржі».
Перетворювачі іржі використовуються для захисту від корозії металевих конструкцій, виготовлених з низьколегованих або вуглецевих сталей. Крім того, шар іржі (продуктів корозії) не повинен перевищувати 100 мкм.
До складу більшості сучасних модифікаторів продуктів корозії входить фосфорна кислота, але є і такі, що виготовлені на основі таніну, оксикарбонових многоосновних кислот і ін. (навіть цементу!).
Широке поширення набули перетворювачі іржі на основі плівкотвірних речовин. Такі склади називаються ще перетворюють грунтовками, тобто ґрунтувальними перетворювачами корозії (ЦПК).
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Характеристики
вид матеріалу розчинник
вид розчинника неорганічний
Тип використання універсальний
Тип оброблюваної поверхні металева
Фасовка матеріалу 200
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре