пропіленгліколь налив
110 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 616274964
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 215.

ЦІНА ВКАЗАНА ЗА УМОВИ відвантаження наливу в тару покупця, ВАРТІСТЬ тари уточнювати У ВІДДІЛІ ПРОДАЖ: (050) 495-37-71 багатоканальна лінія Детальніше: https://selitra.biz/
Пропіленгліколь також відомий як 1 , 2 - пропіленгліколь, монопропіленгліколь, пропандіол-1,2, Propylen Glycol, Monopropylene glycol, MPG, Propane-1,2-diol, МПГ, Пропан-1,2-діол, Glikol monopropylenowy, 1,2-dihydroksy propan, 1 , 2-пропандіол.
Пропіленгліколь (пропандіол) С3Н6 (ОH) 2 молекулярна маса 76,09. Відомі 2 ізомери: 1,2-пропіленгліколь СН3СНОНСН2ОН (1,2-пропандіол) і 1,3-пропіленгліколь СН2ОНСН2СН2ОН.
Пропіленгліколь - безбарвна в'язка гігроскопічна рідина, солодкувата на смак і без запаху.
Пропіленгліколь (пропандіол) - двоатомний спирт аліфатичного ряду.
Температура кипіння 189oС, молекулярна маса 76,094; в'язкість при 20oС 45,66 сантипуаз (СПЗ); температура займання 111,1oС, двоатомний спирт СН3СН (ОН) СН2ОН.
Пропиленгликоль повністю змішується з водою (розчинення відбувається з виділенням теплоти).
Пропиленгликоль добре розчиняє більшість низькомолекулярних кисень- і азотовмісних органічних сполук таких як одноатомні спирти, етиленгліколь і їх ефіри та інші гліколі, органічні кислоти, альдегіди і кетони, складні ефіри, аміни та інші азотовмісні речовини. Пропіленгліколь також добре поєднується з діетиловим ефіром, етиленхлоргідрин, хлороформом, скипидаром, ацетоном і багатьма іншими органічними розчинниками.
Обмежено розчинний в бензолі. Одним з цікавих властивостей пропіленгліколю є його здатність до розчинення як гідрофільних, так і гідрофобних речовин, що дозволяє змішувати за допомогою нього речовини, які самі по собі не змішуються.
З низкою з'єднань пропіленгліколь утворює азеотропні суміші, т . Е. такі суміші, які не розділяються на фракції при перегонці. Утворює азеотропні суміші з аніліном, (Тпл = 179oC; 43% пропіленгліколю по масі), о-ксилол (Тпл = 135.8oC; 10.0%), толуолом (Тпл = 110.5oC; 1.5%).
пропіленгліколь у виробництві пластмас і полімерів
Пластифікатор
Зволожувач для паркету, меблів
Основа поліефірних ненасичених смол, поліуретанів
При взаємодії з тріфенілфосфата утворюються фосфорсодержащие з'єднання, які є стабілізаторами полімерів і входять до складу негорючих поліуретанів. Промислове значення мають лінійні поліефіри, отримані з пропіленгліколю і дикарбонових кислот, що містять ароматичну або кілька метиленових груп. Залежно від складу вихідної сировини отриманий поліефір має по кінцях гідроксильні або карбоксильні групи. Особливе значення мають поліефіри ненасичених кислот або сумішей насичених і ненасичених кислот, які потім зшиваються різними вінільні сполуками.
Ненасичені поліефіри широко застосовуються для різних покриттів і отримання армованих пластичних мас, зокрема - склопластиків. Поліефірні смоли з хорошими механічними властивостями при підвищеній і зниженій температурах,
Характеристики
вид розчинника антифриз для системи опалення пропіленгліколь
Тип використання універсальний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре