пропіленгліколь харчової
110 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 616277122
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 215.

Альтернативні назви: Е-1520
Молекулярна формула: C3H8O2

Така рідина, як пропіленгліколь харчової, є офіційно зареєстрованою харчовою добавкою Е1520, використовується в сучасній фармакологічній, харчовій, косметологічній промисловості та в побуті. Також PG застосовується як базова основа рідин для е-сигарет, парогенераторів. Якщо вам потрібно пропіленгліколь харчовий купити Київ за оптимальною ціною, з гарантією високої якості сертифікованого продукту, то оформляйте замовлення через інтернет-магазин MegaChem.

Властивості пропіленгліколю харчового

Органічна речовина має ряд корисних властивостей, серед яких утримання вологи (висока гігроскопічність), пом'якшення складів, ефективне розчинення органічних елементів. Також пропіленгліколь використовується як нетоксичний холодоносій, підсилювач смакових якостей, аромату. При внесенні до складу формул харчової різної продукції добавка Е1520 покращує смак і консистенцію, продовжує термін зберігання.

Характеристика пропіленгліколю харчового

У промислових масштабах харчовий пропіленгліколь (PG) виготовляється за технологією гідратації (дистиляції) нафтопродуктів під тиском. Зовні рідина безбарвна, з в'язкою сиропоподібною консистенцією, характерним слабким запахом, трохи солодкуватим смаком. Щільність речовини нижче, ніж у гліцерину або етиленгліколю. Гранична температура кипіння 188 С, замерзання рідини відбувається при t 0 С.

Добавка нетоксична, дозволена до застосування в більшості країн. При вживанні, тривалому вдиханні парів, рідина не викликає опіків або отруєнь. Якщо пропіленгліколь потрапляє на шкіру, то не провокує почервоніння, подразнення, легко змивається водою.

PG не завдає шкоди людині, навколишньому середовищу, є екологічною речовиною. При цьому разове вживання великої дози харчового пропіленгліколю, що перевищує рекомендації виробника, може гнітюче подіяти на ЦНС, привести до пошкодження нирок.

Хімічні властивості пропіленгліколю харчового

Продукт є типовим гліколем з відповідними хімічними параметрами. Добавка відмінно змішується з водою, є прекрасним розчинником, що реагує з різними класами сполук:

·         одноатомними спиртами;

·         кислотами;

·         альдегідами;

·         амінами, іншими речовинами, що містять азот;

·         складними ефірами.

Застосування пропіленгліколю харчового

Завдяки масштабному переліку корисних властивостей харчовий пропіленгліколь знайшов широке застосування й активно використовується для:

·         виробництва автомобільних антифризів, гальмівної рідини;

·         виготовлення теплоносіїв і антифризів для систем кондиціонування, опалення, вентиляції, технологічних вузлів харчової або переробної промисловості;

·         заморожування продуктів (овочів, м'ясних і рибних виробів, ягід);

·         виробництва напоїв (газованих алкогольних, безалкогольних);

·         виготовлення кондитерських виробів (печива, десертів, солодощів);

·         виробництва ПВХ-продукції, смол, пластмас;

·         виготовлення парфумерної, косметичної продукції (зубні пасти, лосьйони, дезодоранти, помади, шампуні);

·         приготування сумішей для електронних сигарет;

·         створення спецефектів в розважальних шоу, кіноіндустрії, на концертах із застосуванням димових машин;

·         аерозольної дезінфекції повітря в промислових, комерційних або побутових приміщеннях.

Також PG додається в склади поліефірних ненасичених смол, використовуваних в автомобільній й будівельній сферах. При цьому речовина в певних пропорціях змішується з гліцерином або дистильованою водою, ароматизуючими, нікотиновмісними добавками. Завдяки розбавляючому, вологоутримуючому, пом'якшуючому впливу, PG наділяє приготовлену рідину для е-сигарет наступними перевагами:

·         тривалий термін зберігання;

·         більш виражений аромат;

·         підвищене пароутворення;

·         надання ефекту Трот (удар по горлу);

·         поліпшення смаку;

·         підвищення жорсткості, міцності.

Пропіленгліколь харчовий ціна

В інтернет-магазині MegaChem на харчовий пропіленгліколь ціна відрізняється доступністю. Вартість PG залежить від замовленої кількості. Вже зараз ви можете зв'язатися з менеджерами й уточнити розмір індивідуальної знижки, якщо плануєте оформити заявку на оптову партію харчової добавки. Пропіленгліколь харчовий купити, оформляйте замовлення через інтернет-магазин MegaChem. Продукція поставляється від перевірених виробників, в герметичній упаковці, відрізняється гарантованою якістю. Доставка PG можлива по містах України. Термін зберігання PG становить до 2-х років. Рекомендовані умови зберігання рідини - сухе, добре провітрюване, захищене від променів сонця й опадів приміщення з помірною вологістю.


Характеристики
склад пропіленгліколь харчової
смак без смаку
Термін зберігання 1
Тип PG-пропіленгліколь
упаковка каністри, бочки, куби, автоцистерни
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре