Сірчана кислота
37 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Сумыхимром
Країна виробник: Украина
Модель: 898008890
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.

Неорганічна речовина, така як концентрована сірчана кислота, застосовується в хімічній, харчовій, сільськогосподарській, нафтопереробній промисловості. Сертифікована сірчана кислота, купити Київ яку ви завжди можете через наш інтернет магазин «MegaChem», поставляється від перевірених виробників, в необхідній вам кількості, зі зручною і безпечною доставкою.

Властивості сірчаної кислоти

Речовина є зареєстрованою харчовою добавкою Е513 і в допустимих дозах не є небезпечною для людини. Властивості кислоти сірчаної дозволяють її використовувати як:

 • емульгатор для компонентів, які погано змішуються;

 • регулятор кислотності;

 • активний хімічний реагент.

Завдяки хорошим відбілюючим властивостям acidum sulfuricum використовується в ювелірній галузі для очищення платини, золота.

Характеристика сірчаної кислоти

Візуально сірчана кислота, купити Харків яку ви можете в онлайн каталозі «MegaChem», являє собою рідину маслянистої консистенції без вираженого кольору, запаху не має. У великих дозах acidum sulfuricum токсична, а в концентрації понад 44% для покупки кислоти вам знадобляться відповідні дозвільні документи.

Раніше acidum sulfuricum отримували нітрозним методом. Реакція відбувалася в спеціальних баштах і концентрація кислоти сірчаної становила 75%. Сьогодні отримання продукту з концентрацією 94% в промислових масштабах здійснюється в процесі окислення діоксиду сірки.

Хімічні властивості сірчаної кислоти

Сірчана кислота, купити в Україні яку ми пропонуємо з доставкою, належить до класу сильних кислот. Речовина добре розчиняється в воді в будь-яких співвідношеннях. Розчин ангідриду сірчаного в кислоті називається олеумом. Двоосновна їдка кислота у високій концентрації (від 96.5%), має підвищену щільність — 1.84 г/см3. Тому 1 кг речовини важить майже 2 кг.

Кислота сірчана розведеної консистенції має знижені окислювальні властивості, але може взаємодіяти з різними видами металів. Речовина належить до II класу небезпеки. Вдихання парів провокує кашель, утруднення або повну зупинку дихання, спазми. При попаданні в очі acidum sulfuricum може викликати втрату зору. Смертельна концентрація парів становить 0.18 мг/л при впливі на організм протягом 60 хвилин.

Застосування сірчаної кислоти

Купити сірчану кислоту можна для різних цілей. Acidum sulfuricum має попит в багатьох промислових і комерційних сферах:

 • сільське господарство. Кислота використовується у виробництві комплексних мінеральних добрив;

 • автомобільна промисловість (як акумуляторний електроліт);

 • харчопром. Як харчова добавка Е513 для поліпшення консистенції продуктів, для виробництва алкоголю, очищення дріжджів для хлібопекарень;

 • текстильна промисловість. Для виготовлення тканинних барвників, штучних волокон;

 • хімічна промисловість. Для процесів отримання кислот, солей, виробництва вибухових, димчастих речовин;

 • гірничодобувна промисловість. Для специфічної обробки руд, цирконію, іридію, урану, осмію та ін..

Також сірчана кислота концентрована, купити яку ви можете в «MegaChem», незамінна в реакціях органічного синтезу і застосовується в промислових цілях для:

 • сульфування в процесі виготовлення миючих засобів, барвників;

 • дегідратації при виробництві ефіру діетилового;

 • гідратації (отримання етанолу);

 • реакцій синтезування поліетиленгліколю, капролактаму, ізооктану.

Найбільшими споживачами acidum sulfuricum є підприємства, діяльність яких пов'язана з виробництвом добрив для сільськогосподарської сфери.

Сірчана кислота ціна

У нашому інтернет-магазині «MegaChem» сірчана кислота купити Україна пропонується за доступною ціною. Вигідна вартість можлива завдяки організації прямих поставок від безпосередніх виробників. Для оптових партій надаються знижки та пропонуються програми лояльності. Постійні клієнти можуть купувати промислову хімію на умовах відстрочки платежів.

Уточнити ціну партії сірчаної кислоти ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами. З огляду на спеціальні умови транспортування acidum sulfuricum, ми пропонуємо клієнтам доставку по Україні в герметичній стандартизованій тарі, з повним дотриманням всіх норм і правил. Для уточнення питань, що виникли телефонуйте або надішліть повідомлення через онлайн форму, доступну на сайті «MegaChem».


Характеристики
вид розчинника розчин сірчаної кислоти
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Сірчана кислота недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Сірчана кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.