Селітра аміачна Черкаси Азот
20 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Азот
Країна виробник: Украина
Модель: 616271964
Stock Instock
Аміачна селітра (нітрат амонію, азотнокислий амоній) - NH4NO3 - гранульований продукт білого кольору з жовтуватим відтінком. ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! У ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ В РОЗДІЛІ КОНТАКТИ Аміачна селітра (нітрат амонію, азотнокислий амоній) - NH4NO3 - гранульований продукт білого кольору з жовтуватим відтінком. Застосовується для виробництва амонітів, закису азоту, в сільському господарстві - в якості мінерального добрива.
Як добриво - ефективна у всіх зонах, майже поп всі сільськогосподарські культури.
Застосовується як посівне (основне) добриво, а також ранньовесняного підживлення рослин.
Упаковка - в поліетиленові або поліпропіленові мішки по нормативно-технічної документації, забезпечують збереження продукту. Транспортується усіма видами критого транспорту, крім повітряного.
За погодженням із споживачем аміачну селітру транспортують насипом в залізничних вагонах, що саморозвантажуються типу мінераловозов і автотранспортом з укриттям. Зберігають в критих сухих складах, що захищають продукт від зволоження.
Гарантійний термін зберігання - 6 місяців з дня виготовлення. PS Вам більше не потрібно в розпал сезону годинами сидіти за комп'ютером, задавати всілякі пошукові запити (аміачна селітра, аміачна селітра ціна, селітра аміачна купити в ..., селітра дешево і т. Д.), Просто зателефонуйте нам, і необхідна продукція буде до Вас доставлена ​​в найкоротші терміни, а ціна приємно здивує і дозволить значно здешевити витрати на закупівлю продукції. Звертайтеся! Ціну та наявність, будь ласка,
Характеристики
азот 34.4%
вага 50.0 кг
вид добрива Аміачна селітра
виробник добрива Рівне Азот | Черкаси Азот
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура зберігання 50.0 град.
Максимальна температура ефективної дії 40.0 град.
Максимальна температура зберігання 50.0 град.
Препаративна форма гранули
селітра аміачна країна походження Україна
Термін зберігання 24.0 міс
упаковка мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре