Селітра аміачна Казахстан
Нет в наличии
0 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: «KazAzot» JSC
Країна виробник: Казахстан
Модель: 616272085
Stock Нет в наличии
Аміачна селітра грунтовно закріпилася в ролі ефективного добрива. Її використовують для підживлення рослин різних видів, оскільки вона проста в застосуванні і забезпечує високі показники врожайності. Її використання хоч і не вимагає особливих навичок, проте слід дотримуватися невеликий звід правил, щоб не звести нанівець її ефективність.
Особливості складу
NH₄NO₃ - хімічна формула аміачної селітри. Нітрат амонію, як ще називають препарат, має гранульовану форму, і відноситься до типу азотосодержащих добрив, і більш ніж на 30% складається з даного елемента.
Специфіка хімічного складу селітри виключає її зберігання поруч з торфом, деревними відходами у вигляді тирси, вапном, через високу небезпеку самозаймання.
Аміачна селітра добре переносить змішування з різними препаратами, відмінними високим вмістом калію або фосфору. Єдиний нюанс - змішувати різні типи добрив варто не раніше їх внесення в грунт.
Які рослини можна підгодовувати
Для підгодівлі баштанних культур і відноситься до нього сімейства гарбузових добриво аміачна селітра не застосовується . Це пояснюється тим, що плоди даних культур здатні накопичувати нітрати всередині себе. Обробка інших рослин відбувається шляхом внесення препарату в кількості одного кг на 1 метр квадратний. Підживлення рослин сприятливо позначається на збільшенні їх маси, поживної цінності.
Селітра і сечовина: що краще
Властивості аміачної селітри помилково порівнюють з сечовиною. Незважаючи ні схожість у зовнішньому вигляді, ці препарати відрізняються і за формулою, і за специфікою виготовлення, і по взаємодії з іншими добривами. Незважаючи на це, дані речовини відносяться до групи азотосодержащих, але за кількістю сечовина перевершує амонійну селітру більш, ніж на 11%. Також є відмінності і в способі застосування. Так, карбомид часто використовую для обприскування рослинних культур, в той час, як селітра, застосована таким способом може привести до опіків рослин.
Зовні сплутати ці два препарати нескладно, але при більш уважному розгляді видно, що гранули сечовини більш дрібні і прозорі в порівнянні з гранулами селітри. У той же час, карбомид не є вибухонебезпечним при недотриманні технології зберігання.
Як використовувати добриво
Інструкція по застосуванню аміачної селітри полягає в дотриманні нескладних правил. Наприклад, при її внесення в підзолистий тип ґрунту враховуйте, грунт може окислюватися. Вносити її в легкий грунт необхідно перед посівом, а добриво глинистого грунту повинно відбуватися після збору врожаю. На один гектар грунту необхідно 300 кг селітри. Якщо грунт кислий, до препарату необхідно додати рівну кількість вапняного борошна. Полив необхідно проводити після використання добрива.
На один гектар грунту необхідно 300 кг селітри. Якщо грунт кислий, до препарату необхідно додати рівну кількість вапняного борошна. Полив необхідно проводити після використання добрива.
На один гектар грунту необхідно 300 кг селітри. Якщо грунт кислий, до препарату необхідно додати рівну кількість вапняного борошна. Полив необхідно проводити після використання добрива.
Характеристики
азот 34.4%
вага 50.0 кг
вид добрива Аміачна селітра
виробник добрива Рівне Азот | Черкаси Азот
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма гранули
селітра інша назва нітрат амонію
селітра аміачна країна походження Україна
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка мішок 50 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре