Селітра аміачна мішок 50 кг
850 грн.
Ціна за мешок
Виробник: ЧеркассыАзот
Країна виробник: Украина
Модель: 616274942
Stock Instock
мішок 50 кг самовивіз / нова пошта / автотранспорт
Шановні покупці!
Наше підприємство здійснює поставку азотних, калійних, мінеральних та інших видів добрив в асортименті. Ви можете купити селітру аміачну, калієву, натрієву, кальцієву, магнієву. Продукція виготовлена ​​на виробничих потужностях, як вітчизняного виробника, так і виробничих компаній ближнього зарубіжжя. Доставка товару здійснюється як автотранспортом, так і жд в усі регіони України.
Будь-ласка уточнюйте вартість товару і доставки в відділі продажів
Аміачна селітра: особливості виробництва та використання
Аміачна селітра (NH4NO3) - один з найбільш поширених видів мінеральних добрив. Вважається універсальним видом азотних добрив і активно застосовується як на підприємствах сільськогосподарського сектора, так і приватними фермерами. «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує до продажу високоякісну аміачну селітру від провідних українських виробників.
Особливості виробничих процесів
Виробництво аміачної селітри проходить в кілька етапів. Спочатку концентрація нітрату амонію в розчині становить приблизно 80-84%. Потім під впливом тепла розчин випаровується, поки концентрація основної речовини не досягне 95-99%. Після, на спеціальному обладнанні, розчин проходить етапи гранулювання, сушіння і охолодження. У готовому вигляді добриво виглядає як гранульована речовина білого або жовтуватого кольору. Розмір гранул селітри може коливатися від 1 до 4 мм.
Поверхня гранул покривається спеціальними магнезіальних добавками, що запобігають злежуванню селітри при тривалому зберіганні. Деякі інші добавки, такі як напівводяний сульфат кальцію, використовуються для підвищення міцності гранул готового добрива, що дозволяє забезпечувати його безтарного транспортування і тривале зберігання без втрати основних властивостей. При цьому загальний обсяг використаних добавок зазвичай не перевищує 0,5% від маси виготовленого добрива.
Саме отримання аміачної селітри зводиться до проведення основної хімічної реакції - нейтралізації азотної кислоти. Дана реакція здійснюється за допомогою аміаку, утворився в результаті з'єднання водню і молекулярного азоту.
Сфери і способи застосування
Такому речовини як аміачна селітра застосування знайшлося практично у всіх сферах сільського господарства . Аміачну селітру можна використовувати як в якості основного добрива, так і для додаткової підгодівлі сільськогосподарських культур, чагарників або дерев. В якості підгодівлі селітру зазвичай використовують в значно менших пропорціях, ніж при інтенсивному добриві грунтів.
Даний вид добрива вважається придатним до використання на будь-яких видах грунтів. Однак на окремих грунтах крім аміачної селітри можуть знадобитися і інші види добрив, що дозволяють збалансувати кислотно-лужний баланс грунту або інші якісні показники.
Цей різновид селітри найбільш ефективна при добриві лужних і буферних грунтів. При обробці землі з високим рівнем кислотності, стан грунту нормалізують, додаючи до селітрі вапняну муку. Як правило, обидва компонента використовують в пропорції 1: 1.
Найбільш ефективним способом удобрення грунту традиційно вважають дробове внесення селітри. При такому внесення основний обсяг (до 70-75%) добрива вноситься в ґрунт ще на етапі оранки грунту. Частину добрив вносять точково, при безпосередній висадці сільськогосподарської культури. Даний спосіб дозволяє мінімізувати вимивання активних речовин добрива з землі і максимально продовжити термін його активного дії.
Якщо вам потрібна аміачна селітра, купити найякісніше добриво в зручній розфасовці ви зможете в компанії «Перший український маркет хімічної сировини». Подбайте про своє врожаї вже сьогодні - вибирайте високоякісну селітру вітчизняного виробництва.
Основні види удобрюваних культур
Аміачна селітра сьогодні активно використовується для добрива практично будь-яких видів сільськогосподарських культур:
зернових і злакових культур;
овочів (за винятком патисонів, кабачків, огірків, гарбуза);
ягід;
плодових дерев .
Експерти аграрного сектора вважають аміачну селітру оптимальним добривом для більшості зернових культур. При цьому крім селітри часто використовуються добрива на основі фосфору і калію. В результаті якісно коригується стан грунту, і істотно підвищуються обсяги зібраного врожаю.
Селітру можна також використовувати для підвищення врожайності деяких видів овочевих культур. Найбільшого поширення аміачна селітра отримала при вирощуванні цукрових буряків і деяких видів посівних культур.
Зверніть увагу: аміачну селітру категорично заборонено використовувати при вирощуванні кабачків, огірків, патисонів і гарбузів. Підживлення або добриво даних культур селітрою призводить до небезопасновисокому рівню накопичення нітратів в овочах.
При добриві дерев і чагарників селітру можна вносити двома способами:
розподілом по грунті сухого добрива;
обприскування крони дерева або куща.
В першому випадку селітра рівномірно розподіляється по грунті в області кореневої системи рослини. Після внесення добрива земля обов'язково поливається для поліпшення засвоєння селітри. Для проведення обприскування дерев і чагарників селітра використовується в розчиненому вигляді.
За допомогою спеціального обладнання розчин селітри розподіляється по всій проекції крони оброблюваного дерева або куща. Дозування добрива залежить від сорту оброблюваного дерева або чагарнику, віку і факту плодоношення конкретного рослини.
Зберігання та транспортування
Оскільки аміачна селітра може надавати токсичну дію на навколишнє середовище і організм людини, існує ряд особливих вимог до організації транспортування і зберігання даного виду азотних добрив.
Пил аміачної селітри особливо небезпечна при взаємодії з потом або вологою. Потрапляючи на поверхню шкіри, вона може викликати дерматити, роздратування або алергічну реакцію.
Для забезпечення максимально високої схоронності селітри, а також захисту здоров'я людини і навколишнього середовища, аміачну селітру рекомендується зберігати в закритих, але добре провітрюваних складських приміщеннях. На відкритих майданчиках селітру можна зберігати тільки при наявності спеціальної упаковки і не більше одного місяця.
Зверніть увагу: селітра є пожежонебезпечним речовиною. Тому вкрай важливо при зберіганні селітри розташовувати її окремо від інших видів добрив і хімічних речовин.
Для транспортування селітри можна використовувати практично будь-які види транспорту. Виняток - авіаперевезення. При перевезенні аміачної селітри особливу увагу слід приділити захисту добрива від будь-якого впливу атмосферних факторів: сонця, вітру, зайвої вологи.
Купівля аміачної селітри
Не знаєте, де купити аміачну селітру? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує вам широкий вибір високоякісної аміачної селітри за найбільш вигідними цінами. Вибирайте добриво в найбільш зручною для вас фасування і оформляйте замовлення прямо на сайті.
При оформленні замовлення ви зможете самі вибрати найбільш зручний для вас спосіб доставки купленого добрива або оплати вашого замовлення. Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим співробітникам, зателефонувавши з будь-якого із зазначених на сайті телефонів. Також ви можете звернутися в один з наших регіональних філій, щоб особисто переконатися в бездоганній якості всієї пропонованої нами продукції.
Характеристики
азот 34.4%
вага 50.0 кг
вид добрива Аміачна селітра
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура зберігання 50.0 град.
Максимальна температура зберігання 50.0 град.
Препаративна форма гранули
Термін зберігання 120.0 міс
упаковка мішки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре