селітра кальцієва
13 грн.
Виробник: Czechoslovakia
Страна производитель: Словакия
Страна производитель: Словакия
Модель: 194590071
Stock Instock
Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в формі кристалів

Телефонуйте прямо зараз! Доставка по Україні

Кальцієва селітра (нітрат кальцію) - водорозчинне добриво, що містить азот в нітратній формі і кальцій. Випускається кальцієва селітра в формі кристалів і гранул. Стійка до зовнішніх впливів гранульована кальцієва селітра в широкому діапазоні температур від (від -60 ° С до + 155 ° С). Пожежо- та вибухобезпечна. Кальцієва селітра не злежується і зберігає свої властивості і ефективність навіть при тривалому зберіганні.

Клітинним стінок рослин кальцій надає міцність. При підгодівлі кальцій-містять добривами подовжуються терміни зберігання продукції і поліпшується її товарний вигляд. Кальцієва селітра застосовується для профілактики серцевинною гнилі яблук, вершинної гнилизни перців і томатів, серцевинною гнилі буряків, крайового опіку салату та інших захворювань, які викликані дефіцитом кальцію. Застосовується кальцієва селітра способом не кореневого підживлення і внесення селітри шляхом крапельного поливу, дощування або через шланги.

Використовувати кальцієву селітру можна на різних грунтах і субстратах, але найбільший ефект досягається на кислих грунтах.Упаковка: мішок 25 і 32 кг.

Виробництво України і Словаччини. Виробництво Словаччини та України.
Склад <
Характеристики
Концентрована форма добрива да
Максимальна температура ефективної дії 40.0 град.
Препаративна форма порошок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре