сірка гранульована
8 300 грн.
Ціна за 1 тонна
Країна виробник: Украина
Модель: 898784198
Stock Instock
сірка технічна газова гранульована
Сірка являє собою дрібнодисперсний блідо-жовтий порошок елементарної сірки, нерастворима в воді, розчинна в 100 частинах жирних олій при нагріванні на водяній бані. Частково розчиняється в холодному сероуглероде, слабо в спирті, в ефірі і бензині - при нагріванні.
Застосування сірки.
Сірка мелена для гумових виробів та каучуків ГОСТ 127.4-93 (помел <0,14 мм). Застосовується в якості Вулканізуючий агента в шинній і гумотехнічної промисловостях для вулканізації ізопренових, бутадієну і багатьох кополімерних каучуків з високим ступенем непредельности. У неопрен зазвичай не вводиться.
Сировиною для помелу є сірка газова комове сортів 9998, 9995, 9990, вироблювана по ГОСТ 127,1. Помел здійснюється "сухим" або "мокрим" способом з наступним рассевом або сепарацією. Залежно від обраної технології помелу в сировині додаються спеціальні добавки, що сприяють проведенню самого помелу і забезпечують безпечний транспорт, вантажно - розвантажувальні роботи і зберігання продукції (зокрема - зменшення злежуваності). До таких добавок відносяться: аеросил - або сажа біла, а також інші органічного або неорганічного походження.
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Характеристики
вид добрива сірка мелена
Концентрована форма добрива да
Препаративна форма порошок
Тип комплексного добрива органічне
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре