Сода харчова
11 500 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: ETI Soda
Країна виробник: Турция
Модель: 616273028
Stock Instock

 Альтернативні назви: Гидрокарбонат натрію, двовуглекислий натрій, чайна сода
Молекулярна формула: NaHCO 3Неоорганічна речовина, така як сода харчова, активно використовується в сучасній харчовій, медичній, хімічній промисловості. Гідрокарбонат натрію зареєстрований як офіційна харчова добавка Е500 (ii), в допустимих дозах вживання повністю безпечне, нетоксична речовина, не завдає шкоди людині або навколишньому середовищу. Високоякісна сода харчова, купити яку ви вже сьогодні можете в інтернет-магазині "MegaChem"  відрізняється наявністю декількох вельми корисних властивостей, серед яких:

·         антисептичні;

·         гігроскопічні;

·         антацидні (нейтралізація дії кислоти).

Сода харчова - порошок дрібнодисперсної консистенції, матово-білого кольору, без вираженого запаху. Смак бікарбонату натрію мильний, солонуватий. У холодній воді чайна сода погано розчинна, тому для повного розчинення речовини рекомендується використовувати підігріту до t 70-80C воду.

Плавиться сода харчова при t 270 С. Натрій гідрокарбонат відноситься до III класу небезпеки, нетоксичний, пожежо- вибухобезпечний. При частому і тривалому контакті зі слизовими оболонками може викликати подразнюючий ефект. В природі бікарбонат натрію зустрічається в складі води содових озер, в мінеральних лужних джерелах, золі рослин. У комерційних цілях чайна сода виробляється за технологією аміачно-хлоридного синтезу.

Хімічні властивості соди харчової

При змішуванні з підігрітою водою сода харчова проявляє слаболужну реакцію. При взаємодії з кислотами бікарбонат Na утворює вугільну кислоту і відповідну кислоті-реагенту сіль. Далі відбувається розпад вугільної кислоти на воду, вуглекислий газ, що виділяється бульбашками. Саме ця реакція пояснює популярність використання чайної соди в кулінарії.

Сода харчова знайшла досить широке застосування. Натрію бікарбонат використовують для виробництва:

·         хлібобулочних виробів;

·         напоїв (газованих алкогольних, безалкогольних);

·         фармацевтичних препаратів;

·         пінопластів, гуми, барвників, різних видів іншої органічної продукції;

·         побутової хімії (чистячих засобів);

·         продукції легкої промисловості (взуттєва підошва, х / б тканини, штучна шкіра, шовкові тканини, дублення натуральної шкіри);

·         вогнегасників (як наповнювач).

Також продукт застосовується для видалення слідів розлиття електроліту по поверхнях акумуляторних корпусів. У побуті сода харчова необхідна при проведенні прибирання приміщень, чищення різних поверхонь. Ще одна сфера застосування - це народна медицина. Натуральний продукт з високим вмістом натрію застосовується для лікування безлічі захворювань, зняття больових симптомів, профілактики. При відсутності протипоказань Сода харчова розчиняється з гарячою водою і приймається всередину в певних пропорціях і з певною періодичністю.

Сода харчова ціна

В інтернет-магазині MegaChem сода харчова купити Київ пропонується від перевірених виробників, з гарантією високої якості. Вартість бікарбонату натрію залежить від замовленої партії. Якщо вас цікавить сода харчова, ціна якої найбільш доступна, то уточніть розмір знижки на оптову партію у менеджерів в зручний час.

Сода харчова купити в Україні

Високоякісна сода харчова. купити яку пропонується через каталог MegaChem, поставляється в герметичній упаковці, відповідає всім чинним нормам і стандартам. Для замовлення натріюгідрокарбонату визначитеся з кількістю, і оформляйте заявку online або телефоном. Доставляється сода харчова спеціалізованими транспортними службами по містах України.Характеристики
упаковка 25 кг
упаковка мішки нетто 25 кг
Ціна за 1 кг 11.5
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре