Сода каустична Anwil Польща, Сода каустична Росія, Китай гранула
15 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272073
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Сода каустична; (Гранула, луска) виробництво Росія, Тайвань, Румунія, Польща.
Сода каустична - КРАЩА ЦІНА У НАС НА СКЛАДІ!
Сода каустична купити в Києві? Найкраща ціна на соду тільки у нас. Якщо Ви бажаєте купити соду каустичну з доставкою по Києву або Київській області, то сода буде у Вас на протязі 2-4 годин. Каустик з доставкою по Україні, в будь-який населений пункт поставляється не пізніше доби з моменту замовлення.
Для тих, кого цікавить сода каустична самовивезення, ми пропонуємо відвантаження з наших регіональних складів. Сода каустична дешево обійдеться для Вашого бюджету, незалежно від обсягу закупівлі, т. Е. Купуючи навіть один мішок, каустик буде для Вас за ціною великого опту. Ми гарантуємо якість продукту, сода каустична куплена у нас завжди відповідає 99% активності. Ви можете дешево придбати продукцію, але і ознайомиться з порадами щодо застосування. Зверніться до відділу продажів і наші провідні фахівці нададуть найбільш вигідну пропозицію по каустичної соді з доставкою до Вас в найкоротші терміни.
Сода каустична, фізичні властивості продукту:
Сода каустична 99% також називається: Natrii hydroxidum, гідроксид натрію, гідрат окису натрію, NaOH, їдкий натр, каустик, натрій їдкий, луг каустична. Зовні натр їдкий є тверді гранули або лусочки білого або світло-сірого відтінку. Каустик легко розчиняється в дистильованої воді (для отримання розчину рідкого каустику, найчастіше в рідкому вигляді каустик має 47% активність). При розчиненні каустика в рідини термодинаміка продукту виражається у високій тепловіддачі (екзотермічна реакція).
Сода каустична, хімічні властивості:
Каустическая сода відноситься до групи сильних хімічних підстав, водний розчин їдкого натру має сильну лужну реакцію. Гідроксид натрію вступає в реакцію нейтралізації з кислотами, амфотерними оксидами, амфотерними гідрооксидами, також каустик взаємодіє як з металами так і не металами, різними ефірами (з жирами в процесі омилення).
Сода каустична, основні методи отримання :
При виробництві соди каустичної використовуються основні методи: вапняний, феритний, діафрагмовий, мембранний, ртутний із застосуванням рідкого катода.
Сода каустична, застосування:
Гідроксид натрію має найширше застосування в сучасному світі. Щоб коротко зазначити основні сектора застосування каустичної соди потрібно відзначити найзначніші. Сода каустична застосовується в харчовій промисловості (для промивання системи), металургійної, хімічної, при виробництві палива та побутової хімії, фармацевтиці та т. Д. На сьогодні загальний обсяг споживання соди каустичної твердої в Україні становить близько 900 тонн на місяць.
Техніка безпеки:
Під час роботи з їдким натром необхідна спец одяг, бажано хімзахист, спеціальні окуляри і рукавички. Сода каустична недолжна потрапляти на відкриті ділянки шкіри, так як викликає найсильніший хімічний опік. При ураженні шкіри терміново необхідно промити чистою проточною водою, після звернеться до лікаря.
Сода каустична, упаковка і транспортування:
Каустик на виробництві пакується в поліетиленові мішки нетто 25 кг, з подальшим укладанням на палет в кількості 1 тонни. Каустик на польоті упаковується в щільну плівку. Транспортування соди відбувається автомобільним і залізничним транспортом.
Характеристики
маса 25 кг
упаковка мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре