Сіль технічна для посипання дороги
3 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: Артемсоль
Країна виробник: Украина
Модель: 616274945
Stock Instock
Сіль технічна для посипання дороги, продаж від 100 кг. Доставка здійснюється при замовленні від 1 тонни. Вартість товару та доставки уточнюйте у відділі продажів
Більшість людей вважає, що основна частина солі, яка видобувається, йде на фізіологічні потреби людини, але ця думка помилкова. Насправді, потреби людини займають істотно менший відсоток від видобутку, а основна частина солі, яку добувають в світі, - це технічна сіль.
Що таке сіль технічна?
Сіль технічна - це хімічна сполука натрію і хлору; мінерал, який має більш сильну концентрацію і використовується переважно для технічних і промислових цілей (у вигляді складової сировини), на відміну від харчової солі.
Сіль найчастіше білого відтінку, але при наявності тих чи інших додаткових мінералів може бути жовтого, сірого або навіть рожевого кольору, але домінує все-таки білий колір, так як технічна сіль складається на 80-97% з сполуки натрію і хлору.
Що стосується інших 3-20%, то це домішки, наприклад: кальцій, сульфати, оксиди, магній та інші.
Показник співвідношення наявності натрію хлору і домішок є основним показником якості солі.
Сіль, яка має 97% натрію і хлору відноситься до вищого сорту. У солі першого сорту склад відрізняється, так як присутня більша кількість домішок і менше натрію хлору - 90%. Сіль другого сорту містить натрію і хлору всього 80%.
Важливим фактором, який впливає на використання солі, є розмір гранул (крупність помелу).
Існує 4 види солі за величиною гранул:
1. Сіль технічна першого помелу - розмір гранул такої солі від 1,2 до 2,5 мм (найдрібніший вид);
2. Сіль технічна другого помелу - розмір гранул даного виду солі становить від 2,5-4,5 мм;
3. сіль технічна третього помелу - розмір гранул солі становить більше ніж 4,5 мм (сіль даного виду переважно використовується як сіль технічна для посипання доріг).
4. Ядра - дана сіль має вигляд грудочок розміром до 40 мм.
Існують різні способи добування технічної солі: її видобуток відбувається з шахт (вона найбільш чиста з екологічної точки зору ), з озер методом випарювання (сіль, яка видобувається таким методом, використовується в харчових цілях), а також з кар'єрів.
Що стосується останнього способу видобутку, то кар'єрну сіль використовують переважно як сіль для посипання доріг і в складі реагентів проти ожеледиці. Вона містить значно менше хлориду натрію і має невисокий ступінь очищення.
Де використовується сіль технічна?
Технічна сіль застосовується в різних видах: наприклад, в розсипному вигляді, у вигляді спеціальних розчинів і у вигляді таблеток.
Використовується технічна сіль в більш ніж 140 тисячах різних сфер діяльності людини, в тому числі в сільському господарстві, металургії , медицині та інших.
Сфери, де технічна сіль використовується в найбільшій кількості - це:
для посипання доріг;
в водоочисної галузі (для очищення, пом'якшення і підготовки води);
в хімічній сфері ;
в нафтовій промисловості.
Один з найпопулярніших способів використання технічної солі - це запобігання ковзання в зимовий період року. Як метод проти ковзання посипання доріг сіллю використовується вже дуже тривалий період часу. Сіль для доріг - найпопулярніший і дешевий метод досягнення цієї мети. Він використовується на шосе і трасах, звичайних міських і сільських дорогах, на пішохідних і велосипедних доріжках.
В основному, даний вид солі для усунення ковзання використовується на державному рівні: сіль технічну використовують дорожні служби весь зимово-весняний період року. Використовується сіль також і в приватних секторах - для обробки заїздів до дому і пішохідних доріжок. У холодний період часу попит на технічну сіль (і відповідно її ціна) значно зростає, саме тому найкращим варіантом є подбати про наявність солі на зиму завчасно.
Як правило, технічна сіль входить до складу всіх антігололедних реагентів . Такі реагенти, природно, більш безпечні для екології, а й дорожчі. Саме тому переважно використовується сіль для доріг, ціна якої значно нижче, ніж реагенти, і яка видобувається дешевшими методами.
Нерідко велику технічну сіль змішують з піском і таким чином також знижують слизькість на дорогах.
Основним показником якості солі, яка використовується для посипання доріг, є те, наскільки вона може впоратися з обмерзанням. Таким чином, проводиться розрахунок якості солі: скільки льоду розплавить один грам технічної солі.
Як діє сіль для зимових доріг?
Сіль діє таким чином: вона вступає в контакт зі снігом, створюючи певного роду соляний розчин, який має точку замерзання значно нижче, ніж вода. Залежно від того, якій концентрації сіль і, відповідно, сольовий розчин, який утворюється, точка замерзання складає близько -20 ° С. Саме тому нерідко в зимовий і морозний період часу можна побачити калюжі на дорогах - це дія соляного розчину. Таким чином, завдяки солі на дорогах не утворюється крижане покриття, яке ускладнює рух машин і пішоходів, а також є причиною аварій в зимовий період часу.
Головною перевагою такого варіанту видалення крижаного покриття є те, що сольовий метод доступний, простий в застосуванні, а також ідеально підходить для нашої кліматичної зони. Адже взимку температура в основному коливається в «зонах дії солі» - від 0 до -20 ° С.
Що стосується застосування, то сіль у використанні для зниження ковзання досить проста - достатньо лише максимально рівномірно розподілити сіль на вкритій кригою поверхні. В умовах, якщо поверхня, яку необхідно покрити сіллю - це проїжджаючи дорога або траса, то найкращим варіантом буде застосувати спеціальні машини, які рівномірно наносять соляне покриття. Якщо ж необхідно розподілити сіль на вузьких доріжках (наприклад, пішохідних) або підходах до під'їздів, заїздів в гаражі і іншим вузьких дорогах, то значно зручніше зробити це буде ручним методом. Тобто використовувати сіль, яка розфасована в мішки ємністю по 25 і 50 кг, адже таким чином можна нанести соляне покриття краще, ніж при використанні габаритної техніки.
Умови зберігання солі технічної
Сіль (в тому числі і технічна) є гігроскопічним продуктом, тобто вона повністю поглинає і вбирає в себе все пари і вологу. Саме тому, купуючи технічну сіль, особливо в великих кількостях і не в мішках, слід завчасно подбати про те, де вона буде зберігатися. Кращий варіант - велика і сухе провітрюється. Воно повинно бути захищене навісом і стінами, а також, бажано, застосувати спеціальні системи зниження вологості повітря. Тоді сіль зможе зберігатися тривалий період часу і буде завжди готова до використання.
У нашому магазині ви можете купити сіль для доріг, розфасовану по мішках (25, 50 кг) або в розсип. Ціна на сіль залежить від обсягу замовлення. Замовте і купіть сіль для посипання доріг вже зараз - і з настанням холодів, снігопадів та ожеледиці ви забудете про проблему слизьких доріг.
розфасовану по мішках (25, 50 кг) або в розсип. Ціна на сіль залежить від обсягу замовлення. Замовте і купіть сіль для посипання доріг вже зараз - і з настанням холодів, снігопадів та ожеледиці ви забудете про проблему слизьких доріг.
розфасовану по мішках (25, 50 кг) або в розсип. Ціна на сіль залежить від обсягу замовлення. Замовте і купіть сіль для посипання доріг вже зараз - і з настанням холодів, снігопадів та ожеледиці ви забудете про проблему слизьких доріг.
Характеристики
вага 50.0 кг
доставка по місту доставка по Україні
сіль технічна для посипання дороги і тратуаре
Тип Кухонна сіль
упаковка 50 кг
Ціна за 1 кг 2.3
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре