Сольвентол
31 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Польша
Модель: 1031888400
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.


Вітрімує випробування
Вітрімує випробування
Відповідає Вимоги ТУ У 20.3-40687308-001 діє до: 2017
Сольвентол: характеристика і способи застосування
Сольвентол - рідина, що піддається легкому запаленню і складається з суміші вуглеводнів, які виділяють з вугільного або нафтової сировини. Крім цього, в ній можуть міститися Циклоалкани, парафіни, ненасичені циклічні вуглеводні. Понад 55% сольвенту доводиться на ароматичні вуглеводні, інша частина - ненасичені вуглеводні.
Температура кипіння сольвентола становить 120-200 градусів Цельсія, температура спалаху - 36 градусів, температура самозаймання - 488.
У нашому інтернет-магазині завжди можна купити сольвентол. Ми готові запропонувати, як роздрібні, так і оптові поставки. Ми оперативно приймаємо і оформляємо замовлення, щоб відправка в ваш населений пункт сталася якомога оперативніше.
4 основні характеристики сольвенту:
· Сольвентол належить до категорії розчиняють речовин, має вигляд прозорої рідкої суміші легких вуглеводнів, парафінів, нафтенов, яку виділяють з сировини нафтового або вугільного походження. Речовина схильне до швидкого займання, що не забарвлене, відрізняється різким специфічним запахом.
· У процесі коксування вугілля або при переробці нафти відбувається отримання сольвентола. У зв'язку з цим виділяють два типи цієї речовини: нафтової і кам'яновугільний.
· Контактування речовини з поверхнями тягне за собою його випаровування. Також сольвент може стати причиною виникнення корозії, оскільки йому властива корозійна активність.
· Сольвентол здатний роз'єднувати органічні суміші, тому швидко змішується з вихідними речовинами, доводячи рівень їх в'язкості до оптимального. Введення в речовини в різнотипні склади повинен проходити поступово і порційно.
Головні особливості сольвенту як розчинника:
· Схильність до розщеплення органічних сполук і змішування з рядом інших матеріалів для досягнення бажаного рівня в'язкості.
· Нейтралізація запаху речовини, що розчиняється, яке усувається разом із запахом розчинника.
· Зменшення терміну висихання пофарбованих або лакованих поверхонь.
5 способів використання
Застосування сольвентаола не обмежена однією сферою: його широко використовують у побутовій, промислової та інших галузях. При цьому використовуватися може не тільки сольвент, але і виготовлені на його основі чорнило. Однак, чорнило частіше застосовуються для обслуговування принтерів, виготовленні стійкої до зовнішніх чинників зовнішньої реклами. У свою чергу, сам сольвент потрібно для вирішення більш широкого спектру завдань:
· При виготовленні лакофарбових матеріалів, емалей і іншого.
· Для розчинення масляних і смоляних субстанцій.
· Виготовлення миючих засобів для автомобілів.
· Під час прочищення паливної техніки.
· Для розщеплення різних відкладень м'якою і твердою структури.
У ряді випадків застосування сольвентола зводиться до виконання ролі розчинника, в інших - як допоміжний компонент .
Застереження
Одними з головних особливостей сольвентола є легвоспламеняемость і токсичність. Тому, не знаючи і не дотримуючись встановлених правил роботи з ним, можна нашкодити собі і навколишньому середовищу.
Речовина необхідно зберігати виключно в упаковці виробника, що не переливаючи в пластикову або іншу тару. Життєво необхідно забезпечити хорошу вентиляцію в приміщеннях, де буде відбуватися робота з речовиною. Поблизу не повинно бути джерел вогню або високих температур.
Характеристики
вид матеріалу розчинник
вид розчинника сольвентол
Термін зберігання 120.0 міс
Тип використання універсальний
Тип оброблюваної поверхні будь-яка | Бетонна | Дерев'яна | Кам'яна | Керамічна | Ламинированная | Металева | Пластикова | Скляна | Шпонированная
Фасовка матеріалу 160
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Сольвентол недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Сольвентол у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.