Сольвентол
31 грн.
Виробник: импорт
Страна производитель: Польша
Страна производитель: Польша
Модель: 1031888400
Stock Instock


Вітрімує випробування


Вітрімує випробуванняВідповідає Вимоги ТУ У 20.3-40687308-001 діє до: 2017

Сольвентол: характеристика і способи застосування

Сольвентол - рідина, що піддається легкому запаленню і складається з суміші вуглеводнів, які виділяють з вугільного або нафтової сировини. Крім цього, в ній можуть міститися Циклоалкани, парафіни, ненасичені циклічні вуглеводні. Понад 55% сольвенту доводиться на ароматичні вуглеводні, інша частина - ненасичені вуглеводні.

Температура кипіння сольвентола становить 120-200 градусів Цельсія, температура спалаху - 36 градусів, температура самозаймання - 488.

У нашому інтернет-магазині завжди можна купити сольвентол. Ми готові запропонувати, як роздрібні, так і оптові поставки. Ми оперативно приймаємо і оформляємо замовлення, щоб відправка в ваш населений пункт сталася якомога оперативніше.

4 основні характеристики сольвенту:

· Сольвентол належить до категорії розчиняють речовин, має вигляд прозорої рідкої суміші легких вуглеводнів, парафінів, нафтенов, яку виділяють з сировини нафтового або вугільного походження. Речовина схильне до швидкого займання, що не забарвлене, відрізняється різким специфічним запахом.

· У процесі коксування вугілля або при переробці нафти відбувається отримання сольвентола. У зв'язку з цим виділяють два типи цієї речовини: нафтової і кам'яновугільний.

· Контактування речовини з поверхнями тягне за собою його випаровування. Також сольвент може стати причиною виникнення корозії, оскільки йому властива корозійна активність.

· Сольвентол здатний роз'єднувати органічні суміші, тому швидко змішується з вихідними речовинами, доводячи рівень їх в'язкості до оптимального. Введення в речовини в різнотипні склади повинен проходити поступово і порційно.

Головні особливості сольвенту як розчинника:

· Схильність до розщеплення органічних сполук і змішування з рядом інших матеріалів для досягнення бажаного рівня в'язкості.

· Нейтралізація запаху речовини, що розчиняється, яке усувається разом із запахом розчинника.

· Зменшення терміну висихання пофарбованих або лакованих поверхонь.

5 способів використання

Застосування сольвентаола не обмежена однією сферою: його широко використовують у побутовій, промислової та інших галузях. При цьому використовуватися може не тільки сольвент, але і виготовлені на його основі чорнило. Однак, чорнило частіше застосовуються для обслуговування принтерів, виготовленні стійкої до зовнішніх чинників зовнішньої реклами. У свою чергу, сам сольвент потрібно для вирішення більш широкого спектру завдань:

· При виготовленні лакофарбових матеріалів, емалей і іншого.

· Для розчинення масляних і смоляних субстанцій.

· Виготовлення миючих засобів для автомобілів.

· Під час прочищення паливної техніки.

· Для розщеплення різних відкладень м'якою і твердою структури.

У ряді випадків застосування сольвентола зводиться до виконання ролі розчинника, в інших - як допоміжний компонент .

Застереження

Одними з головних особливостей сольвентола є легвоспламеняемость і токсичність. Тому, не знаючи і не дотримуючись встановлених правил роботи з ним, можна нашкодити собі і навколишньому середовищу.

Речовина необхідно зберігати виключно в упаковці виробника, що не переливаючи в пластикову або іншу тару. Життєво необхідно забезпечити хорошу вентиляцію в приміщеннях, де буде відбуватися робота з речовиною. Поблизу не повинно бути джерел вогню або високих температур.
Характеристики
вид матеріалу розчинник
вид розчинника сольвентол
Термін зберігання 120.0 міс
Тип використання універсальний
Тип оброблюваної поверхні будь-яка | Бетонна | Дерев'яна | Кам'яна | Керамічна | Ламинированная | Металева | Пластикова | Скляна | Шпонированная
Фасовка матеріалу 160
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре