Соляна кислота розчин 13% каністри 10 літрів 10,63 кг
250 грн.
Виробник: Сумыхимром
Країна виробник: Украина
Модель: 221231417
Stock Instock
Соляна кислота розчин 13% каністри 10 літрів 10,63 кг
розчин продається без ліцензії
відвантаження від 1 каністри
ціна вказана при закупівлі понад 10 каністр
фото каністр з нашого складу:
Соляна кислота: унікальний властивості і способи застосування
Соляну кислоту купити можна в нашому магазині оптом і в роздріб за приємними цінами. Соляна кислота має всі необхідні сертифікати. Належні умови перевезення, відповідна тара і чіткі терміни виконання замовлення зроблять вашу покупку не тільки приємною, але й безпечною. Доставка в будь-яку точку України, професійна консультація і допомога у виборі необхідних обсягів стануть безсумнівним плюсом.
Соляна кислота: властивості, формула, характеристики:
· має просту, легко запам'ятовується формулу - HCL. Це рідина без кольору, але з дуже їдким запахом. Цікавий факт: в слабкої концентрації вона знаходиться в шлунку людини.
· Щільність становить всього 1,19 г / см³. Найчастіше застосовується кислота з концентрацією 36-38%. Вона димить при взаємодії з киснем, виділяючи летючий хлороводород.
· Технічна соляна кислота має набутий світло-жовтий відтінок. Такий колір дають домішки заліза або хлору.
· Замерзає при температурі від мінус 30⁰ С, а закипає всього лише при 48⁰ С.
· Ккак і інші кислоти, є сильним електролітом . Володіє хорошими проводять властивостями.
· При зіткненні з металами окисляє їх з виділенням водню, при взаємодії з основами - утворює солі.
· Може змінювати колір індикатора. Лакмус набуває червоного відтінку при дії соляної кислоти. Має виражений кислий смак.
Соляна кислота: застосування в побуті і промисловості.
Сфера застосування соляної кислоти досить різноманітна.
· Промисловість
· Будівництво.
· Медицина.
· Побутові потреби.
Далі детальніше зупинимось на кожній сфері. Безсумнівно, найбільшим споживачем соляної кислоти є різні галузі промисловості.
Хлоридна кислота відноситься до хімічних реагентів, які застосовують на виробництві каучуку, вінілхлориду, різних смол і клеїв, і дуже поширеного матеріалу - поліуретану (або по-простому, пластик).
За допомогою соляної кислоти отримують містять хлор органічні розчинники, застосовують при видобутку нафти і металевої руди. Використовуючи хлоридну кислоту, можна легко впоратися з іржею на виробах з металу. Це особливо актуально перед паянням або лудінням.
Кислота задіяна у виробництві таких відомих фармацевтичних препаратів, як активоване вугілля і аскорбінова кислота.
Її також використовують для очищення водопровідної води і знезараження стічних вод .
У харчовій промисловості соляна кислота відома всім під ім'ям харчової добавки Е 507. Вона регулює кислотність. Соляну кислоту застосовують при виготовленні сиропів, горілчаних виробів. Вона є в складі майонезу, желатину і багатьох інших продуктах.
У текстильній промисловості широко застосовується для обробки шкіри.
Соляна кислота використовується при виробництві миючих засобів, фарб, лаків, засобів гігієни та косметики.
Властивості соляної кислоти зробили її незамінною при будівництві. Додавання хлориду в бетон, значно підвищує морозостійкість останнього. Така суміш застигає швидше, поліпшується її стійкість до вологи.
Якщо затіяли будівництво, вам просто не обійтися без покупки соляної кислоти. Вона відома як відмінного очищувача від вапняку. Можна прибрати сліди бруду і будматеріалів з червоної цегли з допомогою 10% розчину хлориду. Використання соляної кислоти економічно вигідно, тому що вона на порядок дешевше інших очисників.
Широке поширення соляна кислота знайшла в медицині. Вона грає важливу роль в травлення людини. При зниженні кислотності призначають препарати на її основі. Хлоридна кислота відноситься до основних складових шлункового соку. Завдяки її впливу гинуть практично всі мікроорганізми, що потрапляють в шлунок, а їжа перетравлюється.
На основі соляної кислоти виготовляють спеціальні препарати для видалення папілом і бородавок. В такому випадку її застосують накожно, а не всередину.
До речі, соляна кислота повсюдно застосовується не тільки в офіційній медицині, але і входить до складу безлічі народних рецептів. Тут дуже важливо дотримуватися обережності і міру.
Так само важливо дотримуватися обережності і під час застосування соляної кислоти в побуті.
По-перше, вона входить практично в усі агресивні миючі, наприклад, для очищення унітазу, для видалення застарілого жиру або нагару. Саме особливі властивості соляної кислоти дозволяють без праці впорається з різними видами забруднень.
Слабкий розчин хлоридної кислоти досвідчені господині використовують в якості засобу для виведення плям. Слідах іржі або слідами чорнила на одязі соляна кислота не залишає жодного шансу. Вона відмінно впорається також з накипом в каструлі або чайнику.
За допомогою соляної кислоти можна провести безліч цікавих дослідів. Один з найбезпечніших - «пірнати яйце». У соляну кислоту низької концентрації опускають яйце. Його щільність більше - і воно відразу досягає дна. Далі починається цікаве. Шкаралупа складається з вуглекислого кальцію. При його зіткненні з хлоридною кислотою утворюється вуглекислий газ, який піднімає яйце на поверхню. На повітрі бульбашки лопаються - і яйце знову опускається вниз. Процес повторюється кілька разів, поки шкаралупа повністю не розчиниться.
Можна дуже багато сказати про дивовижні властивості соляної кислоти. Але не менш важливим є дотримання запобіжних заходів при роботі з нею.
Техніка безпеки.
Хлоридна кислота відноситься до небезпечного класу речовин. Пам'ятайте, що вона здатна розчиняти метали, не кажучи вже про шкіру людини. Їдкі і небезпечні також пари кислоти. На повітрі з концентрату 36-38% виділяється HCL, який, безсумнівно, отруйний при вдиханні. Необхідно дотримуватися запобіжних заходів не тільки при роботі з нею, але і при зберіганні і транспортуванні.
Соляну кислоту можна заливати в поліетиленову і скляну тару, а також в спеціальні цистерни, покриті всередині особливої ​​листової гумою. Необхідно зберігати герметичність судин, не допускаючи контакту з повітрям. Для цього застосовують прошарку з поліетилену або гуми. При правильно упаковці хлоридної кислоти, її можна перевозити будь-якими транспортними засобами.
При роботі з концентрованим розчином важливо не допустити вибуху, виключивши контакт з рядом металів. Шкіра, дихальні шляхи і очі повинні бути захищені від випадкового потрапляння соляної кислоти або її парів. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води і витерти насухо місце опіку. При випадковому проковтуванні - викликати блювоту. Випити велику кількість води - і ще раз промити шлунок. Обов'язково звернеться за медичною допомогою. Пам'ятайте, що нейтралізувати соляну кислоту можна лугом (сода, господарське мило).
Хлоридна кислота відноситься до прекурсорів, як і безліч інших небезпечних або отруйних речовин. Для того, щоб соляну кислоту купити, необхідно мати відповідні дозволи, інакше така діяльність буде вважатися незаконною. Важливим є наявність спеціальних ліцензій і у продавця.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре