Соляна кислота розчин 13% каністри 10 літрів 10,63 кг
370 грн.
Ціна за канистра 10 л
Виробник: Сумыхимром
Країна виробник: Украина
Модель: 221231417
Stock Instock

Речовина, така як кислота соляна з концентрацією до 15%, активно застосовується в хімічній, фармацевтичній, будівельній, нафтопереробній промисловості. У концентрації близько 0.5% хлороводна кислота міститься в шлунку. Сертифікована соляна кислота, купити Україна яку ви можете через наш інтернет магазин «MegaChem», використовується як зареєстрована харчова добавка Е507. 

Властивості соляної кислоти

Популярність кислоти соляної пов'язана з хімічними характеристиками продукту. Речовина має ряд корисних властивостей і є:

 • активним реагентом у багатьох хімічних реакціях;

 • дезінфекційним засобом;

 • засобом очищення поверхонь від іржі, сольових відкладень;

 • знезаражувачем стічних вод, води в басейні, води в муніципальних системах водопідготовки;

 • компонентом, що підвищує пластичність сумішей;

 • регулятором кислотності (в харчових продуктах).

Запропонована соляна кислота, купити Київ яку ви можете зі зручною доставкою, відноситься до III класу небезпеки, тому вимагає відповідних заходів при транспортуванні, зберіганні, застосуванні.

Характеристика соляної кислоти

Зовні соляна кислота, купити Харків яку можна вже сьогодні, є рідиною без кольору, з впізнаваним запахом. Їдка речовина на повітрі димить, виділяючи хлороводень. Добре розчиняється у воді, бензолі, ефірі. Технічні сорти кислоти сірчаної мають жовтуватий відтінок. Властивості хлоридної кислоти завжди залежать від ступеня концентрації.

У промислових цілях кислоту соляну отримують:

 • шляхом розчинення хлороводню газоподібного у водному середовищі;

 • з абгазів (побічних продуктів інших хімічних реакцій);

 • реакцією між сіллю кухонною і кислотою сірчаною;

 • гідролізом хлоридів алюмінію, магнію.

Хімічні властивості соляної кислоти

Сертифікована соляна кислота, купити Одеса яку ми пропонуємо за оптовими цінами, є активним реагентом, взаємодіє з металами, оксидами та гідроксидами, солями металів, аміаком, окислювачами. З підвищенням температури підвищується розчинність речовини. У реакціях з сильними окислювачами кислота утворює токсичний хлор, що виділяється в газоподібному стані.

Потрапляючи на шкіру, в систему дихання, стравохід кислота соляна викликає опіки. Якщо речовина потрапляє в очі, є ймовірність втратити зір. Використання сировини з концентрацією понад 15% вимагає наявності відповідних дозвільних документів.

Застосування соляної кислоти

Використання речовини практикується в різних сферах. Соляна кислота, купити Дніпропетровськ яку ви можете в необхідній вам кількості, застосовується:

 • в хімпромі як реагент, за допомогою якого синтезують органічні речовини, синтетичний каучук, смоли, поліуретан, вінілхлорид;

 • в нафтовій промисловості, для вилучення руди з металів, обробки рудних пластів, очищення нафтосвердловин від сольових відкладень;

 • у фармацевтиці (виробництво активованого вугілля, аскорбінової кислоти, інших препаратів);

 • в будівельних бетонних сумішах. Кислота соляна підвищує міцність, пластичність розчинів, забезпечує стійкість до низьких t, вологості, сприяє прискореному застиганню;

 • в очисних спорудах стічних вод, в процесах водопідготовки для дезінфекції;

 • в харчових продуктах як регулятор кислотності (добавка Е507);

 • в металургії, під час підготовки металів до обробки, для очищення поверхонь від забруднень, іржі.

Високоякісна соляна кислота, купити в Києві яку «MegaChem» пропонує з відповідними сертифікатами, використовується в побуті як засіб для чищення:

 • сантехнічних приладів;

 • змішувачів;

 • радіаторів опалення;

 • труб.

Також кислоту соляну застосовують під час чищення басейнів, тротуарної плитки, цегляної кладки, штучного каменю. При роботі з розчинами соляної кислоти слід дотримуватися стандартних заходів безпеки, користуватися ЗІЗ, не допускати попадання речовини на слизові, шкіру, в дихальні шляхи. 

Соляна кислота ціна

Якщо вас цікавить соляна кислота купити Україні, звертайтеся в наш інтернет магазин «MegaChem». Ми працюємо з перевіреними постачальниками, пропонуємо клієнтам як великий, так і дрібний опт. Доставка продукції здійснюється як власними транспортними засобами компанії, так і транспортом інших служб (в залежності від обсягу замовлення).

Ціна соляної кислоти доступна, тому що ви не переплачуєте посередникам. Постійним оптовим клієнтам надаються вигідні знижки, можливість оплатити товар за кілька разів. Уточнити вартість вашого замовлення ви можете, зв'язавшись з нашими менеджерами.


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Соляна кислота розчин 13% каністри 10 літрів 10,63 кг недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Соляна кислота розчин 13% каністри 10 літрів 10,63 кг у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.