спирт метиловий
24 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: импорт
Модель: 899048809
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 100.

Метиловий спирт, властивості і вплив на організм людини
метиловий спирт - проста хімічна речовина, яка не має кольору і запаху. Хімічні властивості метанолу дозволяють йому утворювати вибухонебезпечні суміші з повітрям. Він має високу токсичність навіть в незначних кількостях. На підставі тільки одних фізичних характеристик його неможливо відрізнити від етилового спирту, а тому широко поширені випадки отруєння.
Металевий спирт часто міститься в алкоголі низької якості. Потрапляючи в організм він практичному блискавично всмоктується з травної системи. Максимальний вміст досягається в крові в середньому через півгодини-годину. Під дією ферментів печінки метанол перетворюється в мурашину кислоту і формальдегід. Ці речовини смертельно небезпечні. Вони викликають критичне накопичення подібних з'єднань в організмі і великі ушкодження внутрішніх органів. Саме продукти розпаду здійснюють отруйну дію. З'явився ацидоз посилюється множенням молочної кислоти через вторинного кисневого голодування клітин. Доза метилового спирту, яка призводить до смерті, невелика і складає всього 0,5-1 мл / кг маси тіла.
Дуже важливо вміти розпізнавати ознаки отруєння і загальну картину протікання процесу. Ці факти в сукупності зі знанням «Де купити метиловий спирт» допоможуть уникнути фатальних помилок і незворотних наслідків.
Спочатку, до переробки, метанол викликає уповільнення Центральної нервової системи і симптоми сп'яніння, як і в випадку з етиловим спиртом . Однак, на останніх етапах інтоксикації з'являються зміни свідомості, які можуть перерости в кому, серйозні порушення дихання, критичне падіння тиску, різні порушення серцевого ритму, важкі порушення роботи підшлункової залози і судоми. Відмітна характеристика отруєння метиловим спиртом (зокрема при пізній постановці діагнозу) - незворотні (в більшості випадків) зміни в роботі сітківки і зорових нервів, що призводить до повної або часткової сліпоти.
Для поліпшення методів лікування і діагностики постійно проводяться додаткові дослідження. Завдяки токсикологічними дослідженням відомо, що чим вище концентрація метанолу в крові, тим більші наслідки для організму. Доза від 20 мг / дл вже вважається небезпечною для людини, насиченість близько 100 мг / дл може привести до втрати зору, а при 150 мг / дл і вище - велика вірогідність смертельного результату. На останніх етапах протікання ацидозу місткість в крові метилового спирту може бути невисокою або не піддаватися обчислень, так як він вже пройшов хімічні зміни. Тоді ступінь інтоксикації прораховується на підставі тяжкості ацидозу.
У лікування отруєння метиловим спиртом є свої особливості. Одне з найважливіших правил - не промивати шлунок і не використовувати абсорбуючі препарати, оскільки вони можуть привести до погіршення ситуації. У медичній практиці широко поширене застосування антидотів, які затримують процеси переробки метанолу. Найпростішим «протиотрутою» є етанол. Метою такого лікування стає концентрація етилового спирту в крові пацієнта 100-150 мг / дл, яка вводиться поступово кожні півгодини орально, внутрішньовенно або за допомогою гемодіалізу людям з алкогольною залежністю.
Альтернативний інгібітор метаболізму печінки - фомепізол. Препарат не надто поширений в Україні, але широко використовується в США і Європі. Він вводиться внутрішньовенно в розведенні з глюкозою або сольовим розчином з витримкою певних тимчасових інтервалів, в залежності від стану хворого.
Ще один метод - введення фолієвої кислоти внутрішньовенно або через зонд для виключення небезпечної мурашиної кислоти з процесів життєдіяльності.
Для швидкого виведення метанолу з організму людини широко застосовується гемодіаліз. Його використовують, коли введення антидотів не приносить відчутних результатів і стан хворого погіршується, виникають важкі порушення в роботі внутрішніх органів. Гемодіаліз проводять до повного виключення метанолу з тіла і припинення ацидозу. Такий процес може зайняти досить тривалий час - більше 10-ти годин.
Проводиться також симптоматичне лікування, яке нерозривно пов'язане з попередніми методами, зокрема з гемодіалізом. Важливо контролювати всі процеси організму, надавати підтримує дію і при необхідності їх коригувати. У початкове стадії виникнення ацидозу можна застосовувати харчову соду 1-2 ммоль / кг шляхом внутрішньовенного введення з метою збільшення pH крові.
Інформація про властивості небезпечних речовин завжди актуальна. Навіть якщо ви збираєтеся купити метанол для промислових цілей, завжди будьте НЕ чеку і пам'ятайте про високу токсичність цього спирту.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити спирт метиловий недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо спирт метиловий у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.