Технічний етиловий спирт
22 грн.
Виробник: Укрспирт
Страна производитель: Украина, СНГ
Модель: 765169760
Stock Instock
з вмістом етанолу в межах 96.2-99% виготовляється з нафтопродуктів або деревної сировини і не придатний для вживання в харчовій промисловості. При цьому сфера застосування технічного етилового спирту досить широка - від виробництва антисептичних препаратів, до додавання до складу сучасної лакофарбової продукції, виготовлення пластмас і не тільки.

Якщо ви хочете технічний етиловий спирт купити високої якості, з наявністю сертифікатів відповідності та за вигідною ціною, то оформляйте замовлення в спеціалізованому інтернет магазині« MegaChem ». Продукція представлена ​​широким асортиментом, поставляється в необхідному клієнту кількості, з наданням допомоги в організації зручного і оперативної доставки за вказаною замовником адресою.

з рослинної нехарчової сировини або з нафтопродуктів. По виду це прозора безбарвна рідина, без вмісту механічних домішок, з характерним запахом. Спирт відноситься до легко займистим речовин, тому потребує відповідної обережності при транспортуванні, використанні, зберіганні. Додаткові властивості спирту:

·         здатність розчиняти органічні, неорганічні речовини;

·         висока теплопровідність;

·         горіння відбувається без утворення кіптяви;

·         пари подразнюють слизові оболонки (верхні дихальні шляхи, очі).

Речовина відноситься до IV класу небезпеки і є малонебезпечних за ступенем впливу на людський організм, але при цьому не дозволено для вживання всередину в тому вигляді, в якому поставляється. Також спирт при зовнішньому використанні може викликати сухість шкіри, печіння на пошкоджених ділянках шкірних покривів.

Зовнішнє застосування технічного спирту забезпечує антисептичний ефект, має антимікробну, антибактеріальну дію на оброблювані поверхні (в тому числі на шкіру). При розведенні такого спирту в певних пропорціях речовина застосовується в якості зігріваючих компресів в ході комплексної терапії різних захворювань.

Денатурат

Щоб виключити небезпеку вживання технічного спирту в харчових цілях, в рідину додаються спеціальні фарбують речовини. Такий спирт називають денатуратом, позбавленим природних властивостей. Кількість, види добавок визначаються стандартами. Це можуть бути:

·         гас;

·         метилвіолетом;

·         діетилфталат;

·         піридин. "> ·         порушення, утруднення, повна зупинка дихання;

·         судоми, ларингоспазм;

·         тахікардія;

·         порушення роботи центральної нервової системи;

·         пригнічення роботи спинного мозку;

·         зниження t тіла;

·         блювота.

Склад

Згідно з вимогами діючих стандартів об'ємна частка входить до складу рідини етилового спирту становить не менше 92.5-96%. Інші компоненти технічного спирту можуть бути наступні:

·         оцтовий альдегід;

·         сивушні масла;

·         оцтова кислота;

·         складні ефіри;

·         метиловий спирт.

При цьому у формулі продукту повинен бути відсутнім фурфурол. При маркуванні продукції, що випускається в продаж, етикетка обов'язково містить дані про виробника (найменування підприємства, товарний знак, юридична адреса), сорт і найменування спирту, № партії, дату виготовлення, обсяг, виражений в декалітрах, попереджувальне маркування. < / p>

Застосування

Призначений спирт технічний для різних цілей і може використовуватися як:

·         розчинник в промисловості;

·         добавка при виробництві хімічної, парфумерно-косметичної продукції;

·         оксігенатний компонент, що вводиться до складу автомобільного палива;

·         добавка при виробництві медичних, ветеринарних препаратів.

Спирт технічний застосовується у виробництві штучного каучуку, різних барвників, антифризів, омивача, пластмас, оцтової кислоти, бездимного пороху. З огляду на підвищених антисептичних властивостей спирт технічний купити можна для виготовлення САНІТАЙЗЕР.

Особливе застосування < transparent; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; vertical-align: baseline; white-space: pre-wrap; "> ·         різних поверхонь (медичне і лабораторне обладнання, меблі);

·         медичних рукавичок;

·         vertical-align: baseline; white-space: pre-w vertical-align: baseline; white-space: pre-w

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре