Технічний етиловий спирт
35 грн.
Ціна за 1 литр
Виробник: Укрспирт
Країна виробник: Украина, СНГ
Модель: 765169760
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 200.

Пропонований спирт технічний з вмістом етанолу в межах 96.2-99% виготовляється з нафтопродуктів або деревної сировини і не придатний для вживання в харчовій промисловості. При цьому сфера застосування технічного етилового спирту досить широка від виробництва антисептичних препаратів, до додавання до складу сучасної лакофарбової продукції, виготовлення пластмас і не тільки.

Якщо ви хочете технічний етиловий спирт купити високої якості, з наявністю сертифікатів відповідності і за вигідною ціною, то оформляйте замовлення в спеціалізованому інтернет магазині«MegaChem & raquo;. Продукція представлена широким асортиментом, поставляється в необхідній клієнту кількості, з наданням допомоги в організації зручної та оперативної доставки за вказаною замовником адресою.

Властивості

Виробляється спирт Технічний з рослинної нехарчової сировини або з нафтопродуктів. По виду це прозора безбарвна рідина, без вмісту механічних домішок, з характерним запахом. Спирт відноситься до легкозаймистих речовин, тому вимагає відповідної обережності при транспортуванні, використанні, зберіганні. Додаткові властивості спирту:

· здатність розчиняти органічні, неорганічні речовини;

· висока теплопровідність;

· горіння відбувається без утворення кіптяви;

· пари дратують слизові оболонки (верхні дихальні шляхи, очі).

Речовина відноситься до IV класу небезпеки і є малонебезпечним за ступенем впливу на людський організм, але при цьому не дозволено для вживання всередину в тому вигляді, в якому поставляється. Також спирт при зовнішньому використанні може викликати сухість шкіри, печіння на пошкоджених ділянках шкірних покривів.

Зовнішнє застосування технічного спирту забезпечує антисептичний ефект, надає антимікробну, антибактеріальну дію на оброблювані поверхні (в тому числі на шкіру). При розведенні такого спирту в певних пропорціях речовина застосовується в якості зігріваючих компресів в ході комплексної терапії різних захворювань.

Денатурат

Щоб виключити небезпеку вживання технічного спирту в харчових цілях, в рідину додаються спеціальні фарбують речовини. Такий спирт називають денатуратом, позбавленим природних властивостей. Кількість, види добавок визначаються стандартами. Це можуть бути:

· Гас;

· метилвиолет;

· діетилфталат;

· піридин.

Вживання технічного спирту з вмістом етанолу від 92% всередину небезпечно для здоров'я, може провокувати смерть, а також виникнення наступних реакцій:

· порушення, утруднення, повна зупинка дихання;

· судоми, ларингоспазм;

· тахікардія;

· порушення роботи ЦНС;

· пригнічення роботи спинного мозку;

· зниження t тіла;

· блювота.

Склад

Згідно з вимогами діючих стандартів об'ємна частка входить до складу рідини етилового спирту становить не менше 92.5-96%. Інші компоненти технічного спирту можуть бути наступні:

· оцтовий альдегід;

· сивушна олія;

· оцтова кислота;

· складні ефіри;

· метиловий спирт.

При цьому у формулі продукту повинен бути відсутнім фурфурол. При маркуванні продукції, що випускається в продаж, етикетка обов'язково містить дані про виробника (найменування підприємства, товарний знак, юридична адреса), сорт і найменування спирту, № партії, дату виготовлення, обсяг, виражений в декалітрах, попереджувальне маркування.

Застосування

Призначений спирт технічний для різних цілей і може використовуватися як:

· розчинник в промисловості;

· добавка при виробництві хімічної, парфюмерно-косметичної продукції;

· оксигенатний компонент, що вводиться до складу автомобільного палива;

· добавка при виробництві медичних, ветеринарних препаратів.

Спирт технічний застосовується у виробництві штучного каучуку, різних барвників, антифризів, омивачів, пластмас, оцтової кислоти, бездимного пороху. З огляду на підвищених антисептичних властивостей спирт технічний купити можна для виготовлення санітайзерів.

Особливе застосування спирт для дезінфекції отримав в медичній сфері, де спиртові рідини використовуються для зберігання (консервування) біологічного матеріалу, а також в ході обробки:

· різних поверхонь (медичне та лабораторне обладнання, меблі);

· медичних рукавичок;

· шкірних покривів при проведенні оперативних втручань.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Технічний етиловий спирт недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Технічний етиловий спирт у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.