пальмовий стеарин
34 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 868078174
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.

Продукт, такий пальмовий стеарин, є  твердою фракцією очищеної та рафінованої пальмової олії. 

Джерелом отримання харчового продукту є плоди олійної пальми, а отримують стеарин шляхом промислової переробки пальмо ядрового масла, здійснюваної в кілька етапів. Хімічна формула сировини, з якого отримують пальмовий стеарин, складається з суміші жирних кислот і ефірів гліцерину - триацилгліцеридів. Натуральний продукт має підвищену стійкість до псування окисними процесами.

Характеристика пальмового стеарину

Хімічні властивості пальмового стеарину

У холодній воді стеарин пальмовий з відсотковим показником твердої фракції близько 60% практично не розчинний. Твердість продукту становить близько 447 г/см. Отримання харчової добавки в промислових масштабах здійснюється гідруванням рослинної пальмової олії з включенням в процес обробки сировини етапу фракціонування, в ході якого з рідкого масла отримують більш твердий стеарин.


Характеристики
вага 1000.0 г
жирність 99
Тип стеарин
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити пальмовий стеарин недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо пальмовий стеарин у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.