стеаринова кислота
43 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272146
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Стеаринова кислота (октадеканова кислота) - одноосновна карбонова кислота аліфатичного ряду, що відповідає формулі C18H36O2.
Білі кристали, нерозчинні у воді й розчинні в діетиловому ефірі. Області застосування стеаринової кислоти досить різноманітні й охоплюють багато сфер промислові та побутові галузі.
Вона служить активатором в складі прискорювачів вулканізаційних процесів, диспергаторів в наповнювачах гумових сумішей, пом'якшувачем (пластифікатором). Безпосереднє введення стеаринової кислоти до складу каучуку допомагає поліпшити розподіл компонентів і ступінь технологічності гумової суміші.
Схильність основного компонента стеаринової кислоти (стеарину) до міграції сприяє тому, що знижується клейкість гумової суміші. Широке застосування знайшла стеаринова кислота в фармацевтиці, косметології, де вона виступає як компонент, що відповідає за утворення структури й емульгатора для кремів. Незамінна також стеаринова кислота для хімічної лабораторії, з її допомогою визначають кальцій, магній і літій.
Для полірувальних паст стеаринова кислота - це незмінний компонент. Солі стеаринової кислоти ефективно використовуються в дорожньому будівництві для виробництва бітуму, при видобутку деяких видів руд.
Крім цього, продукти стеаринової кислоти застосовуються при виробництві мийних засобів, мастил, як стабілізатор полівінілхлориду, компонента лакофарбових матеріалів, цементів і тканин.

Фасовка
Од.вим.


1000
кг


2000
кг


25
кг


100
кг


500
кг
Характеристики
склад stearic acid
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре