сульфамінова кислота
43 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 223573487
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Сульфамінова, або сульфамідної, кислота - безбарвні кристали, добре розчиняються у воді і слабо реагують на органічні розчинники.
Також іменується моноамідом сірчаної кислоти, амідосерной кислотою. Речовина має великий спектр застосування в десятках областей діяльності людини.
водорозчинні. Розкладається на Н2О, SO2, SO3, N2 при нагріванні до 260 градусів. Сульфамінова кислота (амідосерная) використовується як засіб для очищення плавальних басейнів і водоохолоджуваних систем від слизових відкладень, для очищення промислового обладнання від солей жорсткості, залізистих сполук та інших відкладень мінерального характеру, видаляє пивний і молочний камінь, на підприємствах громадського харчування і в повсякденному використанні застосовується для санобробки кухонного посуду та приладдя, входить до складу миючих засобів.
Служить сировиною в процесі хімічного синтезу, необхідного дял отримання вогнестійких складів, гербіцидів. Застосовується в гальванотехнічних області. Використовується для обробки пластів, прилеглих до свердловини, на розроблюваних нафтових родовищах. До переваг сульфаминовой кислоти відноситься нейтральність відпрацьованого розчину, що дозволяє обходитися без спеціальної утилізації, щадне вплив кислоти на метали, а також висока ефективність очищення, що перевершує можливості інших кислот і лугів: соляної, азотної, каустичної соди.
Фасовка
Од. вим.
25
кг
Закупівлю даного продукту ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через кошик або зателефонувавши за телефоном, вказаним в контактах. А нас завжди ..
Вигідні ціни:
Навіть при спочатку низьких цінах, ми надаємо значні знижки в залежності від обсягу продукції, що закуповується
Швидка відвантаження:
Чітка робота нашого складу дозволяє здійснити швидку відвантаження необхідної продукції
Висока якість:
Працюючи безпосередньо з виробниками по всьому світу, ми забезпечуємо наших клієнтів продукцією високої якості
Доставка по Україні продукції:
автотранспортом;
Характеристики
склад sulfamic acid
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре