Сульфат алюмінію технічний очищений вищий сорт
11 грн.
Виробник: КСАНТ
Страна производитель: Беларусь
Модель: 616271932
Stock Instock
Overview
ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним І автотранспортом ТРАНСПОРТОМ. Отримання: Алюмінію сульфат технічний очищений (Алюміній сірчанокислий) отримують взаємодією гідроксиду...


ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним І автотранспортом ТРАНСПОРТОМ.

Отримання: Алюмінію сульфат технічний очищений (Алюміній сірчанокислий) отримують взаємодією гідроксиду алюмінію з сірчаною кислотою.

Застосування: Алюмінію сульфат технічний очищений призначається для очищення води господарсько-питного та промислового призначення і для використання в паперовій, текстильній, шкіряній та інших галузях промисловості.

Формула: Al2 (SO4) 3 • nH2O

Вимоги безпеки: алюмінію сульфат технічний очищений не горючий, пожежо- та вибухобезпечний, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

Упаковка: Алюмінію сульфат технічний очищений упаковують в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, а також в чотирьох-, п'яти-, шестишарові паперові мішки масою не більше 50 кг.

Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається транспортувати відкритим рухомим складом. Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. продукт,
Характеристики
склад сульфат алюмінію
упаковка мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре