Сульфат магнію
7 000 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: импорт
Країна виробник: КНР
Модель: 616274890
Stock Instock
Сульфат магнію - неорганічне речовина, сіль металу магнію і сірчаної кислоти з формулою MgSOШаблон: Sub, білий порошок, утворює кілька кристалогідратів. У медицині використовується при лікуванні ожиріння як сольове проносне, для досягнення так званого магнієвого стресу. Застосування Сульфат магнію відноситься до багатотоннажних виробництва. Сульфат магнію застосовується як добавка для влаштування дорожніх і аеродромних підстав і покриттів. Входить до складу магнезиального цементу. У целюлозно-паперовій промисловості використовується як наповнювач, а також як компонент дозволяє зберегти і поліпшити фізико-механічні показники паперу при використанні відбілювачів (особливо хлорвмісних) і для одержання вогнетривких виробів з паперу. Використовується для приготування вогнетривких складів для просочення різних матеріалів Для виробництва синтетичних миючих засобів (наприклад як стабілізатор перекисних сполук). Широка область застосування в текстильній промисловості як наповнювач матеріалів, утяжелитель шовку і бавовни, протрава для фарбування тканин і як відбілюючий компонент. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. Широка область застосування в текстильній промисловості як наповнювач матеріалів, утяжелитель шовку і бавовни, протрава для фарбування тканин і як відбілюючий компонент. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. Широка область застосування в текстильній промисловості як наповнювач матеріалів, утяжелитель шовку і бавовни, протрава для фарбування тканин і як відбілюючий компонент. Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів: У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
Характеристики
S 32
вага 25.0 кг
колір білий
Концентрована форма добрива да
магній 16.0%
Препаративна форма гранули
Тип порошок
Тип комплексного добрива сульфат магнію
упаковка 25 кг мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Сульфат магнію недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Сульфат магнію у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.