сульфоамофос 20-20-13
17 800 грн.
Ціна за 1 тонна
Виробник: импорт
Країна виробник: Россия
Модель: 1033599396
Stock Instock
Сульфоамофос
Комплексне добриво, що містить амонійні речовини, сірку, азот, фосфор і інші мінерали. Подібна розбіжність залежить від марки сульфоамофос. Сульфоамофос має хороші фізико-хімічні властивості. Він не пилить, не злежується, негигроскопичен. Його крихкість становить 100%. Зовнішній вигляд - дрібні рівні світлі гранули.
Застосування
У сільському господарстві - добриво для різних культур, а саме: сільськогосподарські, плодові і декоративні рослини. Також використовується в змішаних добривах. Особливо актуальний для культур, які відчувають нестачу сірки (бобові, олійні, хрестоцвіті). Застосовується для припосівного, основного внесення і для підживлення рослин. Разом з калійними і азотними добривами, сульфоамофос можна використовувати в умовах захищеного грунту.
Збільшує якість і кількість продукції за рахунок наповнення білком сої, ріпаку, зерна і олії в насінні.
Для озимої пшениці і ячменю слід використовувати 0,7-1 центнер сульфоамофос на кожен гектар грунту в фізичній вазі. Це сприяє збільшенню зібраного зерна при посіві ячменю на 8,1-14,2 центнера / на гектар; при посіві озимої пшениці - на 6,3-7,2 центнера / на гектар.
Це сприяє збільшенню зібраного зерна при посіві ячменю на 8,1-14,2 центнера / на гектар; при посіві озимої пшениці - на 6,3-7,2 центнера / на гектар.
Це сприяє збільшенню зібраного зерна при посіві ячменю на 8,1-14,2 центнера / на гектар; при посіві озимої пшениці - на 6,3-7,2 центнера / на гектар.
Характеристики
азот 20.0%
вага тисячу
вид добрива сульфоамофос
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура ефективної дії 50.0 град.
Мінімальна температура зберігання 100.0 град.
магній 1.0%
Максимальна вологість 70.0%
Максимальна температура ефективної дії 50.0 град.
Максимальна температура зберігання 100.0 град.
Препаративна форма гранули
Термін зберігання 120.0 міс
Тип комплексного добрива мінеральне
упаковка мкр тип "біг-бег"
фосфор 20.0%
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре