Суперагро 12*24
Новинка
24 000 грн.
Ціна за тонну
Фасування: биг-беги
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 1041236393
Stock В наличии

Суперагро 12*24

Гранульований мінеральний багатокомпонентний продукт, такий як суперагро 12 24 відноситься до ефективних добрив. З'єднання вноситься під сільськогосподарські культури, що вирощуються на різних видах ґрунтів, використовується при підготовці тукосумішей. Якщо вам необхідно суперагро 12 24 купити сертифіковану якість, за вигідною ціною, з оперативною доставкою в Київ, по Україні, від перевіреного виробника, скористайтесь пропозиціями нашого інтернет магазину «MegaChem».

Властивості суперагро 12*24

У с/г сфері вид добрива np 12-24 затребуваний через такі корисні властивості:

  • оптимальне співвідношення інгредієнтів;
  • гарна засвоюваність;
  • стимуляція зростання;
  • підвищення обсягу врожаю, якості;
  • сприяння зростанню кореневої системи;
  • сприяння захисту с/г культур від негативного впливу довкілля (погодні умови, хвороби, шкідники).

Характеристика суперагро 12*24

Візуально з'єднання являє собою гранули, які мають розсипчастість. Діаметр гранул не більше 4 мм. Колір блідо-рожевий, світлий. Має у своєму складі фосфор, азот, сірку. Після внесення до ґрунтових шарів основні поживні елементи добрива тривалий період не вимиваються під впливом ґрунтових вод. При зберіганні гранульований продукт не злежується, зберігаючи первинні показники. Речовина пожежобезпечна, не схильна до самозаймання.

Хімічні властивості суперагро 12*24

Багатокомпонентний склад забезпечує ефективне підживлення рослин. З'єднання добре розчинне. Не має токсичності за умови дотримання рекомендованих норм дозування. Баластові речовини присутні у невеликому обсязі. Для комерційних цілей продукт одержують промисловим шляхом при взаємодії сірчаної та фосфорної кислот.

Зберігання суперагро слід здійснювати у герметичній упаковці, у приміщеннях із системою вентиляції. Працюючи з добривом, при постійному контакті з гранулами необхідно використовувати ЗІЗ.

Застосування суперагро 12*24

У складі даного виду добрива включені елементи необхідні зростання, здорового розвитку рослин. Використовувати суперагро рекомендується як передпосадкове, присадкове підживлення, а також у період безпосередньої вегетації культур:

  • багаторічних трав;
  • зернових;
  • технічних;
  • декоративні.

Суперагро 12*24 ціна

У нашому інтернет-магазині «MegaChem» Україна на суперагро 12 24 ціна відрізняється доступністю. Ви можете замовити сертифіковане добриво комплексного складу, оформивши заявку онлайн або за телефоном. Якщо Ви плануєте купити суперагро оптом, уточніть розмір індивідуальної знижки у наших менеджерів. Доставка багатокомпонентного добрива можлива за Києвом, Харковом, Львовом, Одесою, іншими містами України.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре