Тимол
Новинка
950 грн.
Ціна за кг
Фасування: 1кг, 25 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 1041236394
Stock Instock

Тимол

Поєднання з лікарськими властивостями, таке як тимол, застосовується у сучасній фармацевтичній, хімічній промисловості. Також за допомогою препарату тимол здійснюється обробка вуликів для розплоду бджіл, ефективного лікування таких захворювань як аскофероз, варроатоз, акарапидоз. Якщо ви шукаєте, де тимол купити за вигідною ціною, від перевіреного виробника, з оперативною доставкою до Києва або іншого міста України, звертайтеся в наш інтернет магазин «MegaChem».

Властивості тимолу

У складі сполуки знаходиться чебрець - натуральний елемент з багатьма корисними властивостями, серед яких:

 • протимікробні;
 • фунгіцидні;
 • ноземацидні;
 • протиаскарицидні.

У бджільництві тимол застосовують як сироп або лікувальний канді. Після обробки вуликів речовиною мед не накопичує будь-які токсини, є придатним для вживання. Найбільшу ефективність тимол дає під час осіннього нарощування сімей медоносних бджіл, навесні.

Характеристика тимолу

Візуально поєднання - це порошок білого кольору, пряно пекучого смаку. У природних умовах речовина міститься в чебрецевому ефірному маслі. Отримати продукт із натуральної сировини можна за технологією ректифікації. У комерційних масштабах тимол виробник одержує промисловим синтезом із крезолу та пропілену за участю активованого оксидом алюмінію каталізатора та при дії певного температурного режиму.

Хімічні властивості тимолу

Монотерпеновий фенол майже не розчиняється у водному середовищі, але розчинний в органічних видах розчинників. Безбарвні кристали мають t плавлення від 50С, t кипіння - 232.9С. Застосування тимолу з дотриманням рекомендованого виробником дозування забезпечує безпеку та нешкідливість речовини для людини, навколишнього середовища. При цьому під час тривалого контакту з продуктом слід використовувати ЗІЗ. Зберігання тимолу здійснюється у герметичній упаковці.

Застосування тимолу

Ви можете купити тимол для застосування у бджільництві. Монотерпеновий фенол ефективно бореться з кліщовими та бактерицидними хворобами медоносних бджіл, сприяє збільшенню обсягу та якості меду. Результативність використання сполуки доведена при:

 • гнильцевих хворобах (ураження паразитами);
 • грибкових інфекціях;
 • необхідності профілактики нозематозу, аскосферозу.

Застосування фунгіциду здійснюється навесні чи восени. Оптимальний температурний режим навколишнього середовища – від 15С. Дозування: 3 г порошку в 25 літрах цукрового сиропу 50% концентрації, 4-разово з інтервалом в 4 дні. Сироп готують з первинним розчиненням тимолу, а потім вводять необхідну навішування цукру.

Крім сиропу, використовується канді. Звичайне дозування лікувального канді - це 40 г канді на одну заповнену бджолами рамку або порожні стільники, які встановлюються в розплідну частину гнізда. Якщо обробка профілактичного плану достатньо використовувати препарат разово. При необхідності лікування хвороб медоносних бджіл канді дають 3 рази з інтервалом 7 днів.

Важливо! Обробку тимолом проводять за 10 днів до викачування меду. Обробка слабких бджолиних сімей не рекомендована.

Також тимол застосовується у таких сферах:

 • кулінарія;
 • фармацевтика (протиглистяні, антисептичні препарати);
 • стоматологія (у складі знеболювального засобу при лікуванні дентину);
 • виробництво ментолу;
 • виробництво індикаторів.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре