Тіосечовина
79 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 901348964
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Тіосечовина (тіокарбамід)
Діамід тіокутної кислоти або тимочевина – це прозорі безбарвні кристали, які застосовують у багатьох галузях промисловості. Незамінна у медицині, сільському господарстві, ювелірному виробництві. Купити тіомочевину можна в інтернет- магазині Megachem.

Властивості тіомочевини

З'єднання є токсичним, у зв'язку з чим при роботі з ним необхідно дотримуватися всіх необхідних запобіжних заходів. Є сіркоорганічною речовиною. Її структура схожа на сечовину, з однією відмінністю: атом кисню відсутній. Замість останнього у з'єднанні присутній атом сірки. Попри невелику різницю, їх властивості значно відрізняються.
Має наступні характеристики:
  • є активатором зростання рослин;
  • має фунгіцидну дію;
  • надає ювелірним металам стійкості;
  • інгібує уреазу;
  • використовується як індикатор.
Тіосечовину можна купити в Megachem.

Характеристика тіосечовини

Зовні це - прозоро-білі кристали. Має гіркуватий смак. Плавиться при швидкому нагріванні після досягнення температури 180 ℃. Тіокарбамід діамід добре розчиняється у воді, а також спиртах. Дуже погано розчиняється в ефірі.
Молярна маса становить 76,12, щільність - 1,4 г/см3. При нагріванні вище температури плавлення (від 200 ℃) починає виділяти канцерогенні токсичні випаровування. Тіосечовину можна придбати зателефонувавши за номером, який ви бачите на екрані.

Хімічні властивості тіосечовини

Хімічна формула CH4N2S. Тіосечовина тіокарбамід входить у різні реакції. Взаємодіє з мінеральними кислотами, у результаті утворюються солі. Також реагує із солями певних металів. Найбільшу хімічну активність виявляє атом сірки.
Завдяки своїм хімічним властивостям, тіосечовина ціна на яку доступна кожному, стала незамінною для багатьох сфер промисловості.

Застосування тіомочевини

Речовина використовується у сільськогосподарському секторі. Вона служить органічним добривом, яке позитивно впливає розвиток рослин. Також завдяки фунгіцидним властивостям є незамінним помічником у боротьбі з картопляною нематодою. Тіосечовина швидко вбиває патогенну мікрофлору і може повністю вилікувати від хвороб картоплю та цибулю.
З'єднання застосовується й у гальванотехніці. Залучається у процесах лудіння мідних виробів та електролітичного золочення. У ювелірній справі виступає як очисник виробів із золота та ще низки металів. Використовується для виробництва фарб, синтетичних смол та інших схожих речовин.

Тіосечовина ціна

Тіокарбамід можна купити в компанії Megachem. Замовити з'єднання можна оптом чи в роздріб. Доставка здійснюється по території країни Україна (м. Харків, Київ, Львови, Одеса та інші населені пункти). Вартість встановлюється у співвідношенні грн кг, мінімальне замовлення 25 кг. Щоб купити тіосечовину, зв'яжіться з нашими співробітниками за телефоном, який ви бачите на екрані.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           ДобреХочете купити Тіосечовина недорого та з доставкою по Україні? «Megachem.com.ua» радий представити широкий асортимент хімічної продукції від перевірених виробників України та Європи. З нами ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найвигіднішими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у нашому відділі продажу за номерами: (050) 182-77-75; (067) 219-73-77; (093) 219-73-77; (044) 333-41-75 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

Оперативно доставимо Тіосечовина у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.