Трібулуc Террестріс екстракт
600 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: SARDA
Країна виробник: Индия, Индонез
Модель: 616277212
Stock Instock
Трибулус террестрис - рослина, відоме під назвою якірці сланкі. Він продається як окрема добавка, а також є компонентом прогормонов добавок широкого спектра, пропонованих для збільшення рівня тестостерону і м'язової маси у бодібілдерів і силових спортсменів.
мінімальне замовлення Трібулуc в порошку - упаковка 400 грам (дивіться фото)
Режим прийому і дози
Рекомендується, приймати харчові добавки з Tribulus Terrestris циклами в середньому по 4 тижні. По закінченню циклу необхідно зробити перерву 2-4 тижні. Найчастіше бустери приймаються від 1 до 3 разів на день відразу після їжі. Рекомендована доза 250-1000 мг (в перерахунку на фуростанолового сапоніни). Добова доза трібулус не повинна перевищувати 1500 мг в день. Середня доза для нормального чоловіка становить близько 750 мг в день.
Для хорошого ефекту тестостеронового бустери слід поєднувати з правильною висококалорійної дієтою, систематичними силовими тренуваннями і додатковим спортивним харчуванням. З спортивного харчування хорошим потенціюють дію і оптимальної сполучуваністю з тестостеронового бустерами володіють:
· Протеїн - щоб посилити м'язовий зростання необхідно 2-3 г білка на кілограм маси тіла.
· Креатин - 3-5 г приймати всередину 1 раз в день. Також відмінний варіант - креатин з транспортною системою, особливо в формі предтреніровочних комплексів (NO-Xplode від BSN).
Характеристики
смак Без смаку і запаху
Тип амінокислота
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре