Трибутілфосфат
Новинка
120 грн.
Ціна за кг
Фасування: бочка 220 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 1041236395
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 220.

Трибутілфосфат

Органічну речовину, таку як трибутилфосфат або ТБФ, активно використовується у хімічній, фармацевтичній, лакофарбовій, радіохімічній, будівельній промисловості. Найбільше застосування з'єднання знаходить як сильний розчинник. Якщо ви шукаєте, де трибутилфосфат купити за вигідною ціною від перевіреного виробника, зі зручною доставкою по Україні, з наданням сертифікатів високої якості, пропонуємо оформити замовлення через наш інтернет магазин «MegaChem».

Властивості трибутилфосфату

У промислових цілях трибутилфосфат використовується з огляду на такі властивості та можливості:

  • розчинник;
  • вогнестійкий пластифікатор;
  • хімічний реагент;
  • нейтральний екстрагент.

При тривалому контакті речовина подразнює покриви шкіри. Тому під час роботи зі з'єднанням рекомендується використовувати ЗІЗ, добре провітрювати приміщення. Зберігання ТБФ слід виконувати в герметичній тарі, далеко від відкритого вогню та джерел тепла.

Характеристика трибутилфосфату

Ефір фосфорної кислоти трибутиловий візуально є рідиною без кольору і запаху (масова частка води -0.09), з в'язкою консистенцією. Одержання речовини для промислових цілей здійснюється взаємодією оксихлорид фосфору з бутанолом, бутилатами алюмінію або натрію. Також ви можете придбати трибутилфосфат, одержаний способом окислення. За дотримання правил безпечного використання ефір фосфорної кислоти не є небезпечним для людини, навколишнього середовища.

Хімічні властивості трибутилфосфату

З'єднання розчиняється у розчинниках органічного походження. При цьому безбарвна рідина погано розчинна у водному середовищі. Похідне ортофосфорної кислоти стійке до дії основ, кислот, відновників, окислювачів, а також гідролізу. Зважаючи на те, що рідина погано розчинна у воді, ТБФ затребуваний як високоефективний змащувальний агент. Плавлення відбувається при t-90С, кипіння при t289С.

Застосування трибутилфосфату

У багатьох сферах сучасної промисловості ефір фосфорної кислоти застосовується як потужний розчинник. Також купити трибутилфосфат можна для виконання різних завдань, у тому числі виробництва:

  • ПВХ матеріалів, каучуку, целюлозно-паперових продуктів;
  • лакофарбової продукції, клею;
  • піногасників;
  • будівельних матеріалів;
  • пігментних паст;
  • гідравлічних рідин, що використовуються у конструкціях літаків.

З'єднання з n-бутанолом розчиняє покриття, друкарські фарби, активно застосовується при виготовленні текстилю. Зважаючи на те, що t замерзання речовини вище, ніж t замерзання води, трибутилфосфат використовується як компонент антифризів для транспортних засобів, систем з теплоносіями.

У органічних розчинниках ТБФ виконує функцію активного компонента. При виробництві нітроцелюлози речовина виконує роль пластифікатора. Також з'єднання використовується в медичній сфері при виготовленні з плазми фармацевтичних препаратів. Ще одна сфера застосування трибутилфосфату – переробка ядерного палива.

Трибутилфосфат ціна

У нашому інтернет-магазині MegaChem на трибутилфосфат ціна доступна. Вартість органічного фосфату залежить від виробника та від обсягу, який ви плануєте замовити. Якщо купити сертифіковану продукцію ви хочете великим оптом, уточнити розмір індивідуальної знижки у наших консультантів у зручний час.

Доставка речовини здійснюється транспортом нашої компанії або із залученням послуг компаній-перевізників. Привезти трибутилфосфат у герметичній заводській тарі можна до Києва, Львова, Харкова, Одеси, Чернігова, іншого міста в Україні.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре