Триетиленгліколь технічний
Новинка
86 грн.
Ціна за кг
Фасування: бочка 280 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: импорт
Модель: 1041236396
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 280.

Триетиленгліколь технічний

Органічне з'єднання, таке як технічний триетиленгліколь, затребуване в хімічній, автомобільній, харчовій, фармацевтичній, поліграфічній, лакофарбовій, шкіряній, текстильній промисловості. Речовина належить до класу спиртів, має меншу токсичність, ніж етиленгліколь. Якщо ви шукаєте, де триетиленгліколь технічний купити за вигідною ціною, від перевіреного виробника, зі зручною доставкою до Києва або іншого міста України, скористайтесь пропозиціями нашого інтернет магазину «MegaChem».

Властивості триетиленгліколю технічного

У багатьох сферах промисловості триетиленгліколь технічний застосовується з огляду на такі властивості сполуки:

 • пластифікатор;
 • дезінфектор;
 • розчинник;
 • рідкий осушувач;
 • агент в'язкості.

Кислотність речовини може спричинити корозію металевих поверхонь. Підвищення температури активізує швидкість корозії. Тому при фасуванні, для транспортування та зберігання з'єднання слід використовувати відповідну тару з матеріалів, які не піддаються корозійним процесам.

Характеристика триетиленгліколю технічного

Візуально, при звичайному температурному режимі, триетиленгліколь технічний є рідиною без запаху, з солодкуватим смаком. В'язка рідина безбарвна. За класом небезпеки з'єднання відноситься до III категорії, є пальним. Ця особливість обумовлює необхідність проведення робіт та зберігання речовини у місцях, захищених від джерел вогню, обігріву.

Для виключення негативного впливу ТЕГ на організм, рекомендується при контакті зі з'єднанням надягати ЗІЗ. Зберігання продукту слід здійснювати в приміщеннях, що провітрюються, в алюмінієвих або сталевих ємностях, герметично закритих і не схильних до впливу сонячних променів, високих температур.

Хімічні властивості триетиленгліколю технічного

Хім. Формула: C6H14O4. Триетиленгліколь - це побічний продукт, що отримується в ході комерційного виробництва етиленгліколю, а також діетиленгліколю. Речовина розчинна у воді. Кипіння відбувається при t285С, плавлення - при t-7С. У продажу пропонується 2 марки продукту - "А" і "Б", які мають різні параметри концентрації діючої речовини, очищення. Через наш каталог MegaChem ви можете замовити триетиленгліколь відповідної марки, в потрібній кількості.

Застосування триетиленгліколю технічного

Сфери застосування, які має триетиленгліколь, включають:

 • виробництво низькозамерзаючих рідин;
 • виготовлення гальмівних рідин;
 • випуск лакофарбової продукції;
 • виробництво пластифікаторів. ТЕГ використовується як пластифікатор для вінілу, інших продуктів;
 • агент сушіння природного газу;
 • присадка під час виробництва дизпалива;
 • покращувач в'язкості масел для мастила та ін.

Триетиленгліколь технічний ціна

У нашому інтернет-магазині «MegaChem» Київ триетиленгліколь технічний ціна доступна. Ціна залежить від виробника, марки, обсягу закупівлі. Якщо ви плануєте купити з'єднання оптом, уточніть вартість партії наших менеджерів. Доставка ТЕГ по Україні здійснюється як нашим власним транспортом, так і із залученням послуг спеціалізованих компаній-перевізників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре