Тринатрійфосфат технічний
28 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай
Модель: 1041236384
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

З'єднання тринатрійфосфат технічний затребуване як ефективний засіб у металообробці, паперово целюлозної, хімічної, харчової промисловості, енергетиці. Використовувати тризаміщені фосфорнокислий натрій прийнято в нафтовидобувній галузі при бурінні свердловин, у виробництві будівельних сумішей. Якщо вам необхідно тринатрійфосфат технічний купити в Україні за прийнятною ціною, від перевіреного виробника, звертайтеся в наш інтернет магазин «MegaChem».

Властивості тринатрійфосфату технічного

Серед основних корисних властивостей, якими володіє тринатрійфосфат технічний, виділяють:

 • гігроскопічність;
 • гарні миючі здібності з ефективним розчиненням жирів;
 • створення в розчинах сильно лужних середовищ;
 • здатність гидролизоваться по аніону;
 • високу розчинність у рідинах;
 • термічну стійкість.

Характеристика технічного тринатрійфосфату

Зовні тринатрійфосфат технічний — це лусочки або кристали, що мають в масі білий колір. Виражений запах відсутній. При зберіганні речовину слід герметично закривати в упаковці, тому що неорганічне з'єднання — це кристали, здатні злежуватися. У пропонованому продукті масова частка діючої речовини становить не менше 18%.

Неорганічне з'єднання належить до II класу небезпеки за ступенем можливого впливу на організм, в рекомендованих дозах є безпечним для людини, навколишнього середовища. При роботі з порошком слід використовувати ЗІЗ. Технічний тринатрійфосфат вибухо - і пожежобезпечний. Приміщення, в яких працюють з речовиною, або в яких здійснюється зберігання, повинні бути оснащені системою вентиляції.

Хімічні властивості тринатрійфосфату технічного

З'єднання відноситься до неорганічних, володіє вираженими лужними властивостями. Хімічна формула na 3 po 4 12H2O. При плавленні не розкладається. 1% водний розчин речовини має рівень рН в діапазоні 11.5-12.5. Молекулярна маса — 380.12. Нерозчинний осад, який може утворюватися в розчинах, має масову частку не більше 0.03%.

Застосування тринатрійфосфату технічного

В сучасній промисловості з'єднання застосовується як ефективний очищувач. Пропонований тринатрійфосфат технічний купити можна для здійснення виробництва синтетичних миючих засобів, застосовуваних у:

 • харчової промисловості (очищення коптильних камер на м'ясних і рибних виробництвах, очищення інших ємностей, необхідних у різних технологічних процесах);
 • целюлозно-паперовому виробництві;
 • енергетичному секторі;
 • нафтовидобувної промисловості як добавка до буровим сумішей, що включає низькосортні порошки та глини;
 • хімічної промисловості при миття, очищення поверхонь, ємностей, інструментів і не тільки.

Ефективність речовини як миючого засобу пов'язана зі здатністю перетворювати стійкі забруднення в розпушений, легкий для видалення великою кількістю води шлам.

Ціна тринатрійфосфату технічного в «MegaChem»

У нашому інтернет магазині «MegaChem» на тринатрійфосфат технічний ціна доступна. Поставки продукції здійснюються від безпосередніх виробників. Тому ми пропонуємо оптимальну вартість, навіть якщо ви купуєте товар у роздріб. Якщо ви хочете замовити технічний тринатрійфосфат оптом, ми запропонуємо вигідні знижки.

Сертифікована натрієва сіль фасується в багатошарові герметичні мішки по 25 кг. Оптової вважається партія об'ємом від 300 кг і більше. Доставка технічного тринатрійфосфату можлива в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Житомир, Черкаси, інші міста України.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре