Тринатрійфосфат
18 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: China chemical industry
Країна виробник: импорт
Модель: 616271976
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Тринатрійфосфат (НАТРІЮ ФОСФАТ, трехзамещенний фосфат натрій)
фото товару з нашого складу:
Тринатрійфосфат: застосування від промисловості до повсякденності
Тринатрійфосфат - найпоширеніша речовина. Воно використовується в багатьох сферах промисловості і знайоме практично кожному, хоч і під іншими назвами, такими як фосфат натрію і ортофосфат натрію. Для позначення пишуть також TSP. Проте, у тринатрійфосфату формула одна - Na₃PO₄12H₂O.
Тринатрійфосфат: коротка характеристика
Це порошок, що складається з білих гранул. По суті є натрієвої сіллю, а з вигляду нагадує всім звичну харчову сіль. При попаданні вологи злежується, збираючись в тверді шматки, як і звичайна сіль. Він повністю розчиняється у воді з утворенням високолужних середовища. Це властивість лягло в безліч способів застосування.
тринатрійфосфат виробництво ведеться дуже давно. Це обумовлено його широким використанням буквально всюди - від харчопрому до буріння свердловин. Оптимальний технологічний процес, широке покриття мережі доставок і конкурентні ціни дозволяють тринатрийфосфат купити без особливих зусиль. До того ж, він вибухобезпечний. Високі лужні характеристики сприяють його поширенню в якості ефективного миючого засобу, який прекрасно справляється з жирами і плямами різної етимології.
Трінатрійфофат: застосування в промисловості і вдома
Він настільки міцно увійшов в наше життя, що складно назвати сфери, в яких фосфат натрію не бере. І все ж, трохи систематизуємо велику кількість галузей, які не можуть обійтися без цього неорганічного з'єднання:
- виробництво паперу та целюлози;
- виготовлення цементу;
- буріння свердловин;
- енергетична промисловість;
- знежирення обладнання та планова або термінова промивка труб;
- харчова промисловість (в якості добавки Е 339);
-добавка для глини і порошків для бурових установок;
- миття обладнання, зокрема очищення від залишків жиру, але тільки на поверхнях, які не підвладні діям лужного розчину;
- приведення в порядок шаф для копчення м'яса і риби (використовується як в домашніх, так і в промислових масштабах);
- видалення залишків жиру і миття кухонного приладдя в їдальнях, кафе і так далі;
- обробка скла, яке йде на повторну переробку;
- якісне миття підлоги, стін і будь-яких поверхонь як на підприємстві, так і в квартирі.
Це зовсім неповний список галузей, в яких задіяний тринатрийфосфат. У складі спеціальних засобів очищає водопровідні труби - розчиняє тверду накип до пухкої консистенції. Це значно полегшує виведення забруднення з труб і котлів нагріву.
Примітно задіяння фосфату натрію у виробництві целюлози. Він відбілює аркуші паперу і всю подібну продукцію. Малювання в білих альбомах і можливість листи в білих зошитах - заслуга тринатрійфосфату. Без його участі все паперова продукція була б однаково сіркою.
У будівництві, машинобудуванні та навіть медицині він використовується всюди, де потрібні чисті поверхні. Сюди входять знежирення і підготовка для наступного етапу обробки.
Особливості застосування фосфату натрію
Так як тринатрийфосфат купити в роздріб просто, отримала швидку популярність ідея використовувати його будинку. Тут все залежить від призначення в використанні. Розглянемо кілька конкретних прикладів. При видаленні накипу розчиняють від 1 до 10 грам в 1 літрі води. Чим товщі і старіше шар накипу, тим більше тринатрійфосфату необхідно брати.
Для прання речей і виведення плям різного походження задіють від 10 до 15 грам на літр води. Важливо стежити за дотримання температурного режиму - в межах 50⁰С. Такий розчин практично не беруть для повсякденного одягу. Сильнодіючі речовини швидше підійдуть робі або іншим занадто забрудненим речам.
Тринатрійфосфат: ціна, зберігання, транспортування
На тринатрийфосфат ціна досить прийнятна, але уваги вимагає його доставка і зберігання. Як правило, всю організацію з перевезення бере на себе магазин, що відвантажує товар. Головна вимога - крите і сухе автостредство, яке запобігатиме злежування і грудкування.
При зберіганні таким же важливим є відсутність вологості. Температура практичної функції не виконує і особливо не відображається на зберіганні. Мішки з фосфатом натрію повинні знаходиться в закритому, сухому і провітрюваному приміщенні.
Характеристики
упаковка 25 кг мішок
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре