Тріполіфосфат калію
Нет в наличии
0 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Евро Союз
Модель: 1041236383
Stock Нет в наличии

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

З'єднання, таке як триполіфосфат калію, застосовується в харчовій промисловості, а також у виробництві побутової хімії, миючих засобів, що захищають металеві поверхні від пошкодження корозією. Якщо вам необхідно триполіфосфат калію купити в Україні з швидкою доставкою, від перевіреного виробника, за оптовою ціною, звертайтеся в наш інтернет магазин «MegaChem» у зручний час.

Властивості триполіфосфату калію

У харчовій промисловості триполіфосфат калію відомий як зареєстрована в міжнародному каталозі харчова добавка Е451. З'єднання характеризується наступними властивостями:

  • стабілізатор сумішей;
  • комплексоутворювач (емульгатор);
  • регулятор кислотності.

Продукт відноситься до нетоксичних речовин. При дотриманні рекомендованих норм не чинить негативного впливу на людину, навколишнє середовище. Для сфери харчової промисловості калію триполіфосфат використовується виключно вищого сорту.

Характеристика триполіфосфату калію

Зовні триполіфосфат калію — це порошок, який може мати різну форму гранул. Колір в масі білий. Вираженого запаху немає. Харчової стабілізатор відрізняється лужною реакцією. Для отримання з'єднання використовуються 3 способи синтезу.

  1. Найбільш поширений метод, що дозволяє отримувати калію триполіфосфат для комерційних цілей у великих обсягах, — це синтез за участю ортофосфорної кислоти.
  2. Також речовина може бути отримано в лабораторії з натрію фосфату і дифосфату.
  3. Третій спосіб — синтезування в лабораторних умовах з натрію триметафосфата.

Хімічні властивості калію триполіфосфату

Пропонований триполіфосфат калію добре розчинний у водному середовищі. Хімічна формула сполуки — К5Р3О10. Плавлення речовини відбувається при t 620-640С. Концентрація основної діючої речовини в порошковій суміші — не менше 85%. При роботі з з'єднанням, частому контакті слід використовувати ЗІЗ, постійно провітрювати приміщення. Зберігати калію триполіфосфат рекомендується в герметичній заводській упаковці, щоб не допустити злежування і зміни первинних якісних властивостей.

Застосування триполіфосфату калію

Ви можете триполіфосфат калію купити в Києві або з доставкою в інше місто України, оформивши замовлення через наш інтернет магазин «MegaChem». Речовина може бути використано для реалізації наступних цілей:

  • виробництво м'ясної продукції (фарші, копченості, варені ковбаси);
  • виробництво рибної продукції (консерви, напівфабрикати, напівфабрикати);
  • виготовлення побутової хімії, миючих засобів, що перешкоджають утворенню корозії металів.

При реакції з водою засоби на основі триполіфосфату калію утворюють на поверхні металів захисну плівку, яка перешкоджає виникненню корозії і пошкодження виробів, побутової техніки, посуду.

Скориставшись нашим каталогом, ви можете замовити калію триполіфосфат оптом і в роздріб. Ціна вашого замовлення залежить від обсягу, який ви збираєтеся придбати. Для постійних оптових покупців ми пропонуємо вигідні знижки. Оперативна доставка здійснюється власним транспортом нашої компанії «MegaChem» або із залученням послуг спеціалізованих компаній-перевізників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре