Уайт-спірит деароматізірованний (Д-40)
68 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 616274037
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 1000.

Уайт-спірит (англ. White Spirit, від white - білий, безбарвний і spirit - дух); він же нефрас-С4-155 / 200 або розчинник Стоддард (англ. англ. Stoddard solvent) - бензин-розчинник, суміш рідких аліфатичних і ароматичних вуглеводнів, отримують прямий перегонкою нафти іноді з додатковою гідроочищення. Щільність при 20 ° С не більше 0,795 г / см3, починає кипіти при температурі не вище 165 ° С, википає в межах 155 (160) -200 ° С, вміст сірки не більше 0,025% (для чистого уайт-спіриту). При цьому масова частка ароматичних вуглеводнів не повинна перевищувати 16%.
Призначення матеріалу:
Застосовується для розведення алкідних лакофарбових матеріалів (емалей, лаків, грунтовок). Після висихання надає фарбам хороший блиск.
Склад:
Уайт-спірит (нефрас С4-155 / 200)
Область застосування:
Розчинник уайт-спірит застосовується для розведення алкідних лакофарбових матеріалів (емалей, лаків і ін.). Ціну та наявність, будь ласка, уточнюйте у відділі продажів Уайт-спирит ДЕАРОМАТІЗІРОВАННИЙ У нас Ви можете здійснити комплексну закупівлю товарів, як для виробництва, так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію. так і для подальшого продажу. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.
Характеристики
вид матеріалу розчинник
вид розчинника органічний
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре