Мінеральні добрива
6 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 616276417
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 20000.

Живлення рослин засноване на мінеральних речовинах. Завдяки постачанню мікроелементів рослини наповнюються енергією для правильного та активного росту, розвитку, розмноження, плодоношення. Якщо ви шукаєте, де купити мінеральні добрива в Україні за найкращою ціною, від перевіреного виробника, зі зручною доставкою, звертайтеся в наш інтернет магазин «MegaChem».

Властивості мінеральних добрив

Від різновидів добрив залежать їх корисні властивості, необхідні в агропромисловості. Добавки бувають прості та комбіновані. По складу добрива підрозділяють на такі основні групи:

 • азотні, що вносяться для активного розвитку зеленої частини культур у вегетаційний період. Бувають амонійні, амідні, нітратні форми. Азотні добрива не рекомендуються для теплиць, чорноземів;

 • фосфорні, що застосовуються для активації росту, прискорення цвітіння, поліпшення смакових якостей плодів з накопиченням крохмалю, цукру. Найбільш поширені форми — фосфоритне борошно, суперфосфат;

 • калійні добрива (сульфат К, хлористий К та ін.), які використовуються для підвищення витривалості рослин, опірності до різних хвороб, шкідників, негативних кліматичних факторів.

Окремо представлені мікродобрива, що складаються з якої-небудь однієї речовини — борні, молібденові, цинкові, мідні, марганцеві. Для правильного вибору такого продукту слід точно знати, який саме мікроелемент необхідний. Також виробники пропонують змішані комплексні добавки зі збалансованим під певні цілі складом.

Через наш онлайн каталог «MegaChem» купити мінеральні добрива в Києві пропонується відповідного вам типу, в необхідній кількості. Оптові обсяги ми поставляємо за найбільш вигідними цінами.

Характеристика мінеральних добрив

Речовини належать до неорганічних сполук, в основному являють собою мінеральні солі, містять 1, 2 або кілька поживних елементів. Купити мінеральні добрива в Дніпропетровську або купити мінеральні добрива в Черкасах через наш каталог товарів ви можете для інтенсивного поліпшення аграрного бізнесу вже сьогодні.

Асортимент добавок представлений сухими сумішами (гранули, мікрокристали), рідинами. Усереднені коефіцієнти використання основних видів мінеральних компонентів в добривах наступні:

 • азот — 50%;

 • калій — 60%;

 • фосфор — 15%.

Мінеральні добавки при правильному внесенні сприяють максимальному розкриттю потенціалу с/г культур, найвищій окупності аграрного бізнесу в заплановані терміни.

Хімічні властивості мінеральних добрив

Виробництво фосфорних добрив засноване на використанні апатиту. Калійні добавки виробляють шляхом перероблення сирих солей, розмелених з природних порід. Більшість видів добрив розчинні у воді (крім фосфоритного борошна). Сильна гігроскопічність властива аміачній селітрі. Карбамід, суперфосфат, амофос не злежується. Нітрофоска, суперфосфат відрізняються добрим розсіюванням.

Застосування мінеральних добрив

Залежно від складу добавки використовуються для різних цілей, пов'язаних з поліпшенням с/г та аграрних процесів під час вирощування рослин. Мінеральні добрива купити Київ або будь-яке інше місто України можна для:

 • істотного збільшення врожайності. Наприклад, якщо картоплю удобрювати аміачною селітрою, врожайність можна підвищити не менше ніж на 40%. Обсяги врожаю гороху, редиски, капусти підвищують шляхом застосування мікросуміші;

 • розвитку ягід, квітів. Якщо удобрити рослини фосфорними добавками, стебла стають стійкішими, суцвіття яскравішими, поліпшуються смакові якості;

 • підвищення стійкості до негативного впливу клімату. Злакові культури, удобрені фосфорно-калійними сумішами, добре переносять низькі температури;

 • поліпшення якісних показників с/г культур. Внесення в ґрунт, на якому вирощуються бобові та зернові, мідних добрив, збільшує кількість білка;

 • зміцнення кореневої системи. З цією метою для рослин закуповують мікродобрива.

При виборі добрив слід керуватися декількома важливими факторами:

 • вид культур, які будуть оброблятися;

 • тип ґрунтів;

 • період сезону;

 • кліматичні умови;

 • відкритий або закритий ґрунт (поле, сад, теплиця).

Купити мінеральні добрива в «MegaChem»

На мінеральні добрива ціна залежить від складу продукції, виробника, обсягу, що замовляється. У нашому online магазині «MegaChem» ви можете купити добавки з мінеральними елементами за оптимальною вартістю, з гарантією високої якості, в заводській герметичній упаковці, придатній для подальшого зберігання.

Якщо ви замовляєте мінеральні добрива оптом, отримуєте вигідні знижки. При покупці від 300 кг доставка по Україні здійснюється нашим власним транспортом. Уточнити ціну вашого замовлення ви можете в зручний час, зв'язавшись з консультантами компанії «MegaChem». Можливі умови оплати також дізнавайтеся у менеджерів.


Характеристики
Концентрована форма добрива да
Мінімальна температура ефективної дії 40.0 град.
Максимальна температура ефективної дії 40.0 град.
Препаративна форма гранули
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре