Оцтова кислота Е-260
850 грн.
Ціна за канистру
Виробник: KIKINDA
Країна виробник: Сербия
Модель: 616273016
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.

Органічна сполука, така як кислота оцтова, використовується в харчовій, косметичній, фармакологічній промисловості, в сільському господарстві та в побуті. Якщо вам потрібна високоякісна оцтова кислота, купити продукцію від перевірених виробників, за оптимальною ціною пропонуємо через наш інтернет магазин «MegaChem».

Природне утворення оцтової кислоти в організмі відбувається при процесах вуглеводного обміну. Речовина, яка є типовим представником класу карбонових кислот, існує в безводній порошковій формі, а також у водних розчинах з різною концентрацією. Продукт з концентрацією, близькою до 100% — це крижана кислота оцтова, яка застигає при температурах нижче 15 С. 

Властивості оцтової кислоти

Запропонована оцтова кислота купити Київ яку ви можете в необхідній кількості, належить до органічних видів з'єднань, є стандартизованою харчовою добавкою Е260. Завдяки специфічним властивостям речовина використовується як:

 • консервант;

 • розчинник;

 • окислювальний реагент;

 • регулятор кислотності;

 • антибактеріальний засіб;

 • очисний засіб.

Також метанова кислота характеризується гігроскопічністю.

Характеристика оцтової кислоти

Водний розчин кислоти оцтової не має кольору, відрізняється вираженим запахом. Речовина розчиняється у воді, в розчинах з різними видами розчинників. 3-15% розчини — це оцет, який часто застосовують в побуті, харчопромі. Більш концентрована оцтова кислота 70 купити яку ви також можете в онлайн каталозі «MegaChem», є есенцією. Якщо вам потрібна крижана оцтова кислота, купити слід продукт з концентрацією не менше 96-98%.

Органічна речовина у великих концентраціях (понад 30%) небезпечна для здоров'я, може спровокувати опіки слизової та внутрішніх органів, коагуляційний некроз тканин, гемоліз, внутрішні кровотечі, шок. Смертельною для людини є разова доза 100% кислоти оцтової в кількості 20 мл. Безводні розчини кислоти метанової також здатні завдати шкоди, якщо перевищена гранично допустима норма концентрації речовини в повітрі (0.06 мг/м3).

Хімічні властивості оцтової кислоти

Кислота належить до класу слабких карбонових. При температурі нижче 15 С крижана кислота оцтова (абсолютна) застигає. Речовина активно реагує з солями, оксидами, основами, металами, киснем, неметалами, утворюючи ацетат. Температура кипіння становить 118 С. 

З давніх-давен для отримання метанової кислоти використовували процес бродіння виноградних вин. Сьогодні речовину в промислових масштабах отримують:

 • біохімічними способами;

 • карбонілюванням метанолу;

 • окисленням бутану та ацетальдегіду;

 • гідратацією ацетилену.

При біохімічному способі в якості сировини можуть використовувати розчин спирту етилового, рідини з вмістом етанолу (сік, який вже «заграв», вино).

Застосування оцтової кислоти

У сучасній промисловості оцтова кислота 70 купити Київ, оцтова кислота 70 купити Харків, а також розчини з меншою концентрацією, застосовуються для різних цілей:

 • харчова промисловість. Для приготування оцту, виробництва консервів (овочевих, фруктових, м'ясних, рибних), виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів, маринування та засолювання овочів, приготування соусів;

 • фармакологія, медицина. Кислота оцтова є компонентом лікарських препаратів, використовується для зовнішнього застосування в якості дезинфікуючого засобу при мікозах і інших шкірних хворобах, відома як засіб, що заспокоює свербіж при шкірних висипаннях, укусах комах;

 • косметологія (кислотні пілінги, ароматичні емульсії та креми, антицелюлітні засоби у своїй формулі мають метанову кислоту);

 • книгодрукування;

 • текстильна промисловість (при виробництві ацетатного шовку, в процесах фарбування шкіри, еко шкіри та різних видів тканин, натурального і штучного хутра);

 • лакофарбова промисловість;

 • сільське господарство. Якщо необхідно провести обробку ґрунтів для боротьби з бур'янами, оцтова кислота, купити Дніпропетровськ або інше місто України ви можете через інтернет магазин «MegaChem».

Крім промислової сфери кислота оцтова має попит в побуті, використовується для очищення від накипу, іржі, бруду металевих і керамічних поверхонь посуду, сантехнічних приладів, змішувачів, електротехніки. 3% розчином речовини видаляють стійкі плями на одязі, кухонних рушниках, серветках, скатертинах, постільній білизні. Для збереження яскравості та стійкості забарвлення одягу оцет додають в воду під час прання.

За допомогою розчинів метанової кислоти проводять очищення від забруднень різного характеру тротуарної плитки, бетонних поверхонь, керамічних виробів, штучного і натурального каменю, цегли. 

Оцтова кислота ціна

Через наш online каталог «MegaChem» ви можете оформити замовлення на метанову кислоту в необхідній кількості. Високоякісна і сертифікована оцтова кислота, ціна якої залежить від виробника, концентрації, обсягу закупівлі, поставляється в герметичній тарі, зручній для транспортування і подальшого зберігання. На оптові партії речовини постійним клієнтам надаються вигідні знижки.

Якщо вам потрібна оцтова кислота, купити Україна яку можна недорого, звертайтеся в «MegaChem». За більш ніж 18 років роботи на ринку промислової та харчової хімії, ми налагодили прямі поставки від кращих виробників і пропонуємо не тільки високоякісну продукцію, але й оптимально доступні ціни.

Ви можете замовити кислоту метанову в каністрах об'ємом по 10, 20, 50 л, а також в ємностях по 1 т, цистернах. Зверніть увагу — речовина належить до класу легкозаймистих і при зберіганні вимагає дотримання особливих умов. Зберігати оцтову кислоту рекомендується в приміщеннях з хорошою вентиляцією, в скляній або металевій тарі, стійкій до корозії, з поміткою на пакуванні про небезпеку.


Характеристики
упаковка євро куб
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре