уротропін фарм
120 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616273003
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Гексаметілентетрамін (уротропін) - одне з дуже небагатьох синтетичних лікарських засобів, що використовуються в даний час, з більш ніж 100-річною історією: він почав застосовуватися ще в 1884 г. Препарат надає антисептичний ефект, головним чином, в сечових шляхах. Застосовується в чистому вигляді і в складі комбінованих лікарських засобів (наприклад, кальцекс).
У чистому вигляді гексаметилентетрамин застосовується перорально або внутрішньовенно, у вигляді солей: гіппурат, індігокарміната або камфората. Механізм дії заснований на вивільненні вільного формальдегіду, який денатурує білки бактерій. Уротропін застосовують як антитоксичний, антимікробну і діуретичний засіб при запаленні нирок, сечового міхура і сечовивідних шляхів у великої рогатої худоби і свиней.
Препарат використовують при інтоксикаціях і токсикоинфекциях з метою нейтралізації та прискорення виведення токсинів з організму. Уротропін застосовують також в комплексній терапії при лікуванні ендометритів і маститів з ознаками інтоксикації у корів. Препарат застосовують внутрішньовенно (свиням в вушну вену) 2 - 3 рази на добу в наступних дозах: великій рогатій худобі 1,5 - 2 мл на 10 кг маси тіла, свиням 0,5 - 0,7 мл на 10 кг маси тіла.
Тривалість застосування препарату і доза залежать від характеру і тяжкості перебігу захворювання. У харчовій промисловості зареєстрований як добавка-консервант (код E239). Часто застосовується в сироваріння, а також для консервації ікри.
Фасовка
Од. вим.
25
кг
<
Характеристики
вага 2500
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре