Уротропін технічний (гексамін)
120 грн.
Ціна за 1 кг
Фасування: 25 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай
Модель: 1041236385
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

З'єднання, таке як уротропін технічний, сьогодні застосовується в хімічній, лакофарбовій промисловості, аналітичній хімії, піротехніці, металургії, при виробництві полімерів, лакофарбової продукції. Якщо ви шукаєте, де сертифікований уротропін технічний придбати за оптовою ціною, зі зручною доставкою в Україні, з гарантією високої якості, звертайтеся в нашу компанію «MegaChem».

Властивості уротропіну технічного

Відноситься до III класу небезпечних речовин, малотоксичний, що. При контакті з шкірою провокує виникнення подразнення. Уротропін технічний досить горючий пил і аэровзвесь пожежонебезпечний. В силу таких особливостей при роботі, тривалому контакті з технічним уротропіном, рекомендується регулярне провітрювання використовуваних приміщень, обладнання кімнати вентиляцією, використання персоналом ЗІЗ.

Граничною нормою концентрації речовини в повітрі приміщення, є 9 мг/м3. Аэровзвесь запалюється при концентрації 8 мг/м3. Об'єм кисню у хмарі пилу, при якому відбувається спалах, становить 13-14%. Слід не допускати виникнення зазначених концентрацій речовини.

Характеристика уротропіну тих

Візуально уротропін тих — це кристалічний порошок білого кольору з різним розміром кристалів. В залежності від марки (або М), порошок крупнокристаллический або дрібнокристалічний. Уротропін технічний До не злежується, марки М злежується. Порошкова субстанція має виражений різкий запах. Смак солодкуватий. Відрізняється гігроскопічністю. При t 270С відбувається сублімація з переходом в газоподібну суміш, схильну до займання.

Для промислових цілей гексаметилентетрамін технічний отримують методом синтезу, з метанолу. Формальдегід, що виділяється при реакції, взаємодіє з кристалами аміаку і утворює уротропін.

Хімічні властивості уротропіну технічного

Хімічна формула сполуки — C6H12N4. Уротропін тих добре розчинний у воді, сірковуглеці, спирті, хлороформі. Розчин речовини відрізняється лужною реакцією. З етанолу утворюється ромбовидними кристалами. В нашому спеціалізованому інтернет магазині хімічної продукції «MegaChem» уротропін технічний оптом ви можете придбати будь-якої марки — в залежності від ваших потреб та потреб виробничих процесів.

Застосування тих уротропіну

Речовина володіє рядом корисних параметрів. У промисловості уротропін затребуваний для реалізації наступних завдань:

  • виробництво різних видів пластмас, плівкових субстанцій, синтетичного каучуку;
  • виготовлення буферних розчинів, що застосовуються в лабораторних дослідженнях;
  • виготовлення «сухого пального», використовуваного для розігріву/приготування їжі в умовах, коли відсутній доступ до газовій або електричній плиті, для прогріву льоху, складу, гаража, прожарювання печей.

При цьому в харчовій промисловості технічний уротропін не застосовується. Для харчопрому виготовляють окрему марку добавки — полидисперсный уротропін з високим ступенем очищення.

Вже сьогодні уротропін технічний купити ви можете скориставшись нашим онлайн каталогом «MegaChem». Замовити з'єднання пропонується від перевірених виробників, за оптимальною ціною. Поліциклічний амін поставляється в Київ, Одесу, Рівне, Ужгород, Черкаси, Харків, Дніпро, Львів, інші міста України. Для покупки доступні партії в роздріб і оптом.

Ціна технічного уротропіну залежить від обсягу, який ви замовляєте. Для постійних оптових клієнтів «MegaChem» розроблені програми лояльності зі знижками та вигідними умовами оплати, товар є у наявності. Доставка продукції здійснюється власним транспортом або з використанням послуг компаній-перевізників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре