Винна кислота Е334
73 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272912
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Речовина, така як винна кислота, є стандартизованою харчовою добавкою Е334, застосовується в харчовій, фармацевтичній, косметичній промисловості, ветеринарній сфері, а також у багатьох інших областях. Винна кислота, купити яку пропонується в інтернет магазині «MegaChem», є високоякісним продуктом, поставляється від перевірених виробників.

У природних умовах речовина міститься у фруктах, овочах, ягодах, деяких рослинах. Для комерційних цілей організовано промислове виробництво винної кислоти з органічної сировини. Вперше tartaric acid була отримана з тартрату калію — зубного каменю. У допустимих дозах кислота позитивно впливає на процеси обміну, травлення.

Властивості винної кислоти

Зважаючи на особливі властивості діоксібурштинова кислота є:

 • регулятором кислотності;

 • антиоксидантом;

 • емульгатором;

 • підсилювачем смаку;

 • консервантом;

 • каталізатором.

В сучасній харчовій промисловості кислота винна активно використовується завдяки здатності істотно сповільнювати природні процеси псування продуктів, забезпечуючи продовження терміну придатності. Великий обсяг консервів (м'ясних, рибних, овочевих, фруктових) мають у своєму складі винну кислоту.

Характеристика винної кислоти

Візуально винна кислота — це гігроскопічний порошок з безбарвних мікрочастинок, які в масі забезпечують речовині білий колір. Виражений запах відсутній. Тартарова кислота має характерний кислий присмак. Речовина не є небезпечною для навколишнього середовища або токсичною, але при перевищенні допустимих норм вживання провокує ураження м'язової тканини, виникнення паралічу і може привести до смертельного результату.

У природі кислота Е334 міститься у фруктах, горобині, винограді, цитрусових. У промислових масштабах винну кислоту С4Н6O6 отримують шляхом синтезу з різних видів сировини. В основному для цього застосовують відходи виноробства. У виробництві використовуються:

 • винний камінь;

 • висушені винні дріжджі;

 • крейдяні залишки;

 • виннокисле вапно.

Хімічні властивості винної кислоти

Хімічна формула, яку має дигідроксібутандіова кислота — С4Н6О6. Речовина розчиняється в спирті етиловому, воді (17.9 г/100 мл), але не розчиняється в бензолі, ефірі, вуглеводнях аліфатичних. При t 170 C кислота 2,3-дигідроксібутандіова плавиться. Розрізняють 3 ізомери tartaric acid.

Застосування винної кислоти

Запропонована винна кислота у сферах промисловості використовується по-різному. Купити винну кислоту для комерційного застосування можуть підприємства, напрямок діяльності яких — це виноробство. Також речовина необхідна при виробництві:

 • продуктів харчування (морозиво, джеми, консерви, цукерки, глазур для кондитерських виробів, тісто для випічки, желе, газовані напої);

 • ветеринарної продукції (комбікорми для тварин, лікарські препарати розчинної структури);

 • косметичних засобів (лосьйонів, кремів, пінок, тоніків, бальзамів з ефектом відлущування, зволоження, відбілювання шкіри);

 • засобів, що застосовуються для засмаги;

 • будівельних матеріалів (цементні, гіпсові суміші, лаки, фарби);

 • текстильних виробів (кислота в текстильній промисловості потрібна при фарбуванні тканин);

 • фармацевтичних, медичних препаратів (шипучих таблеток, розчинних ліків);

 • дзеркал (застосовується для сріблення).

Також tartaric acid (формула С4H6О6) є реагентом, використовуваним лабораторіями в аналітичній хімії. Речовина дозволяє визначати глюкозу та альдегіди, виконувати розкладання рацематів на складові.

Винна кислота ціна

У інтернет-магазині «MegaChem» кислота винна пропонується гарантовано високої якості. Продукція поставляється в необхідній вам кількості, в мішках з фасуванням по 25 кг. Вартість добавки Е334 залежить від обсягу, який ви замовляєте, але при цьому є максимально вигідною. Для великих оптових партій пропонуються суттєві знижки.

Винна кислота, ціна якої за 1 кг в «MegaChem» доступна, є в наявності на складі компанії, а також може поставлятися великим оптом безпосередньо від постачальників. Якщо вам потрібна винна кислота купити Київ, Одеса, Харків, Дніпро або з доставкою в інше місто України, просто вкажіть адресу при складанні заявки. Поставляється tartaric acid в стандартизованій герметичній упаковці, що підходить для зберігання речовини.


Характеристики
склад винна кислота C4H6O6
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре