виноградна кислота
40 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: импорт
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616277522
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.


Речовина, така як виноградна (паравінна) кислота, є еквімолярною сумішшю стереоізомерних форм кислоти винної з аналогічним елементарним складом. Порошок зареєстрований як харчова добавка Е334, активно використовується в різних сферах сучасної промисловості.  Добавка користується популярністю в харчовій, косметологічній, хімічній, текстильній, фармацевтичній промисловості зважаючи на наявність наступних корисних властивостей:

·         регулювання кислотності продуктів, пригнічення виникнення патологічних бактерій;

·         консервуючі властивості;

·         поліпшення смакових якостей;

·         здатність уповільнення застигання будівельних сумішей;

·         фіксація яскравості та інтенсивності, стійкості кольору;

·         в'яжучі властивості;

·         відбілююча, відлущувальна, зволожуюча дія.

Зовні Tartaric Acid - дрібнодисперсний порошок. Тверді кристали порошку безбарвні або білі. Запах у речовини відсутній, смак трохи терпкий, кислий. У воді порошок розчиняється добре, в етанолі, спиртах трохи гірше.


Хімічні властивості Tartaric Acid

Органічне поєднання відноситься до групи рацемічних зв'язків. При піролізі переходить в піровиноградну кислоту. Зі спиртів кристалізується в безводну форму. При нормальному тиску і допустимих температурних показниках субстанція залишається стабільною.

Tartaric Acid не належить класові небезпечних речовин, але може викликати роздратування і пошкодження при контакті зі шкірою, слизовими. Перевищення норм разового споживання харчової добавки (понад 30 мг / кг ваги) викликає блювоту, спрагу, розлад, запалення шлунково-кишкового тракту.

Під час роботи з порошком необхідно уникати вдихання, попадання на слизові оболонки очей, рота. Також не допускається розлив кислотного з'єднання в навколишнє середовище. При транспортуванні в герметичній упаковці не має обмежень. Температура, при якій відбувається загоряння - 210 С.

Застосування Tartaric Acid

Речовина знайшла широке застосування в різних сферах промисловості. Вважається, що добавку використовують:

·         при виробництві консервів (регулятор кислотності, антиоксидант);

·          як поліпшувач смаку безалкогольних / алкогольних напоїв, кондитерських виробів;

·         в текстильній промисловості при фарбуванні тканин, для якісної фіксації кольору;

·         в будівництві (внесення до складу гіпсових сумішей, цементу для уповільнення застигання розчинів в ході проведення будівельно-монтажних робіт);

·         в фармацевтиці при виробництві розчинних терапевтичних препаратів;

·         в косметології (лосьйони, шампуні, засоби для омолоджуючого догляду за шкірою обличчя і тіла, відбілюючі крему, які надають шкірі гарний колір, еластичність, пружність);

·         у виробництві добрив для аграрного сектора, як хелатуючий агент, який сприяє засвоєнню рослинами корисних мікроелементів;

·         у виробництві тваринницьких кормів, кормів для домашніх тварин як вітамінізований компонент;

·         в електротехніці, аналітичної хімії.

Виноградна кислота ціна

В інтернет-магазині MegaChem на виноградну кислоту запропонована ціна від виробника. Замовляючи харчову добавку у нас, ви отримуєте гарантовано якісний продукт за кращою вартістю. Зверніть увагу! На оптові партії пропонуються вигідні знижки. Продукт знаходиться в наявності на власних складах компанії, тому відвантаження необхідної вам кількості здійснюється в робочі дні оперативно, без зайвих затримок.

Щоб купити виноградну кислоту, оформляйте заявку через каталог MegaChem. Уточнити розмір знижки при оптовому замовленні ви можете, зв'язавшись з менеджером зручним способом. Послуги доставки харчової добавки можлива по Києву, Харкову, іншим містам України. Перед відвантаженням всі упаковки ретельно перевіряються нашими співробітниками на герметичність і цілісність.

Характеристики
вид розчинника кислотний
Нормативно-технічна документація Ч
Тип кислота
упаковка Банку, пакет, мішок
Фасовка 20 кг / 1 кг / 0,1 кг
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре