Вітамін К3 МСБ (менадион)
1 098 грн.
Ціна за 1 кг
Виробник: Европа
Модель: 616276566
Stock Instock
1. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) - кормова добавка для виробництва преміксів з метою підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі і птахів
2. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) містить менадион нікотинамід бисульфит, одержуваний методом хімічного синтезу - не менше 96%. Чинне речовини: менадион (не менше 43%) і нікотинамід (не менше 31%).
Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) не містить генно - інженерно - модифікованих продуктів. Вміст шкідливих домішок не перевищує гранично допустимих норм, що діють в Російській Федерації.
3. Кормова добавка являє порошок від білого до світло коричневого кольору. Продукт слабо розчинний у воді (1,3 г на 100 мл води), розчинний в гексані, хлороформі, стабільний на повітрі, чутливий до тепла, світла і вологості.
4. Випускають розфасованим по 25кг в картонних коробках або паперових мішках.
Кожну одиницю фасування маркують російською мовою з зазначенням: найменування організації-виробника та її адреси, назви, призначення і способу застосування добавки, складу і гарантованих показників, маси нетто, норма партії, дати виготовлення, терміну та умов зберігання, відомостей про сертифікацію, написи «Для тварин» і постачають інструкцією із застосування.
Зберігають в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, добре вентильованому приміщенні, при температурі від 0С до 25С.
Термін зберігання - 24 місяців з дня виготовлення. Після відкриття упаковки слід використовувати протягом 1 місяця.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності. 2. Біологічні властивості 5. Менадіон (вітамін к3) бере участь в синтезі білків, в процесах коагуляції крові, регулюючи і підтримуючи нормальну освіту протромбіну. Вітамін побічно впливає на кальцифікацію кісток тканини і шкаралупи. Симптомами недостатності є порушення процесу згортання крові, підвищена смертність зародків, геморагії органів і тканин, порушення росту. Нікотинамід є утворює коферментів НАД і НАДФ, які включаються в реакції обміну (вуглеводи, жири, білки). Він грає ключову функцію в енергетичному обміні клітини. Симптомами гіповітамінозу вітамінами групи В є розлади нервової системи, шкірні порушення (пелагра), затримка росту і розвитку оперення, зниження несучості.
6. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) застосовується для виробництва преміксів і комбікормів з метою підвищення збереження продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів.
7. Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) вводять в премікси на преміксерних заводах відповідно до існуючими в Російській Федерації нормами і технологією введення вітамінів. Рекомендовані норми вводу: біологічних потреб тварин Рекомендовані дозування вітамінів К3 Птах Молодняк до 9 тижнів 3-5мг на кг корму Молодняк старше 9 тижнів 1-2мг на кг корму Несучки 1-2 мг на кг корму Бройлери 2-3 мг на кг корму Племінна птиця різного віку 2-3 мг на кг корму Індички, Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) сумісний з усіма інгредієнтами комбікормів, лікарськими засобами та іншими кормовими добавками.
9. Побічних явищ і ускладнень при використанні кормової добавки відповідно до інструкції по застосуванню не виявлено. Протипоказань не встановлено.
10. Продукцію від сільськогосподарських тварин і птиці після застосування кормової добавки Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) можна використовувати в харчових цілях без обмежень. 4. Заходи особистої профілактики 11. При роботі з кормовою добавкою Мікровітам К3 MNB (менадіон нікотинамід бисульфит) необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з кормовими добавками. Не допускати контакту з очима, дихальною системою і шкірою. Використовувати гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри і спецодяг
12. Надання першої допомоги потерпілим: при видихання - вивести на відкрите повітря, при попаданні на шкіру або очі - промити великою кількістю води.
13. Зберігати в місцях , які будуть недоступні для дітей. Інструкція по застосуванню Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) для виробництва преміксів і комбікормів з метою підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів 1. Загальні відомості 1. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) - кормова добавка для виробництва преміксів і комбікормів з метою підвищення збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів.
2. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) містить менадион натрію біосульфіт одержуваний методом хімічного синтезу - не менше 96%. Діюча речовина: менадион (не менше 51,5%)
Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) не містить генно - інженерно - модифікованих продуктів. Вміст шкідливих домішок не перевищує гранично допустимих норм діючих в Російській Федерації.
3. Є порошок, від білого до світло - коричневого кольору, слабо гігроскопічний, має гарну сипучістю, має знижений пилоутворення. Розчинний у воді.
4. Випускають розфасованим по 25 кг в картонні коробки.
Кожну одиницю фасування маркують російською мовою з зазначенням: найменування організації-виробника та її адресу, назви, назви і способу застосування добавки, складу і гарантованих показників, маси нетто, номера партії, дати виготовлення, терміну та умов зберігання, відомостей про сертифікацію, написи «Для тварин» і постачають інструкцією із застосування.
Зберігають в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, добре вентильованому приміщенні, при температурі від 0С до 25С.
Термін зберігання - 18 місяців з дня виготовлення. Після відкриття упаковки слід використовувати протягом 1 місяця.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну зберігання. 2. Біологічні властивості 5. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) - водорозчинний синтетичний аналог вітаміну К3 необхідний для нормального процесу згортання крові, забезпечує нормальний синтез протромбіну та тромботропані. Стимулює клітинні елементи печінки, прискорює загоєння ран. Вітамін К3 синтезується в нижніх відділах кишечника мікрофлорою. 3. Порядок застосування 6. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) застосовується для виробництва преміксів і комбікормів з цельюповишенія збереження і продуктивності сільськогосподарських тварин, в тому числі птахів.
7. Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) вводять в премікси на Преміксная заводах відповідно до існуючих в Російській федерації нормами і технологією введення вітамінів. Рекомендовані норми вводу: біологічних потреб тварин Рекомендовані дозування вітамінів К3 Птах Молодняк до 9 тижнів 3-5 мг на кг корму Молодняк старше 9 тижнів 1-2 мг на кг корму Несучки 1-2 мг на кг корму Бройлери 2-3 мг на кг корму племінна птиця різного віку 2-3 мг на кг корму Індички, Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) сумісний з усіма інгредієнтами комбікормів, лікарськими засобами та іншими кормовими добавками.
9. Побічних явищ і ускладнень при використанні кормової добавки відповідно до інструкції по застосуванню не виявлено. Протипоказань не встановлено.
10. Продукцію від сільськогосподарських тварин і птиці після застосування кормової добавки Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) можна використовувати 4. Заходи особистої профілактики 11. При роботі з кормовою добавкою Мікровітам К3 MSB (менадіон натрію біосульфіт) необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з кормовими добавками. Не допускати контакту з очима, дихальною системою і шкірою. Використовувати гумові рукавички, респіратор, захисні окуляри і спеціальний одяг. <
Характеристики
вид капсули
Термін зберігання 24 місяці
Тип вітаміни
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре