Наша цільова аудиторія:

Важливо: ми не інтернет-магазин, будучи оптовою компанією, ми здійснюємо поставки промислової сировини і харчової хімії на адресу виробничих потужностей підприємств, які є кінцевими споживачами нашої продукції.


З ким ми не працюємо:

- З перекупниками

- Інтернет-магазинами

- Фіз. Особами

- "експортерами" без досвіду роботи


Як оформити замовлення?

Оформити замовлення або заявку на розрахунок вартості продукції, комерційну пропозицію, та іншу інформацію можна отримати за телефонами в розділі Контакти або відправивши запит на електронну пошту.


Від якої кількості товару починається опт?

Дане питання залежить безпосередньо від товарної групи, кількості товару і його вартості, а також стандартів реалізації, встановлених безпосередньо в конкретному сегменті ринку даних товарів. Наприклад, якщо такий хімічний продукт як уранін або гідрохінон в кількості 100 кг вже оптовий продаж, а 22 тонни селітри аміачної або автоцистерна рідкого комплексного добрива КАС-32 не є оптовим постачанням. Але в будь-якому випадку ми постараємося для кожного споживача підібрати оптимальну ціну незалежно від обсягу закупівлі


Яке мінімальне замовлення?

Мінімальне замовлення залежить від товарної групи, наприклад, натрієва селітра відвантажується від мішка 25 кг, а карбамід і аміачна селітра часто відвантажується з заводу в м'яких контейнерах типу «біг-Бег» вагою 800 – 1000 кг.у будь-якому випадку телефонуйте, і наш фахівець проконсультує Вас щодо доступних варіантів мінімального замовлення сировини.


Ціна товару зазначена на сайті

У зв'язку з постійною зміною валютних котирувань, ціна, зазначена на сайті, може незначно відрізнятися від поточної вартості продукції, якщо ви новий покупець Будь ласка уточніть вартість у менеджера, для постійних покупців ціна фіксується на узгоджений період, в тому числі діє накопичувальна система знижок, ретро знижка та інші аспекти програми лояльності. У будь-якому випадку ми постараємося підготувати найбільш вигідну комерційну пропозицію, яка сприятливо відіб'ється на економіці підприємства покупця.


Умови повернення та заміни продукції

Повернення товару здійснюється згідно Закону України про права споживачів, у встановлені терміни. Для здійснення даної процедури необхідно відправити письмову рекламацію на адресу постачальника. Зверніть увагу: допускається повернення продукції за умови збереження товарного вигляду і цілісності упаковки (в тому числі пломби і ярлики), тесть не можна повернути вже розкритий мішок або бочку, каністру зі зламаною пломбою. Всі товари продаються на умовах самовивозу (якщо інші умови не вказані в договорі), товар відданий компанії перевізнику автоматично переходить у власність покупця і відповідно всі ризики пов'язані псуванням/втратою товару лягають на покупця. Важливо: повернення / Заміна продукції по закінченню 14 календарних днів не здійснюється.