Яблучна кислота
66 грн.
Ціна за 1 кг
Країна виробник: Китай, Европа
Модель: 616272947
Stock Instock

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.

Органічна речовина, така як яблучна кислота, необхідна для правильної роботи людського організму. Також яблучна кислота, купити яку ви можете через online каталог «MegaChem», застосовується в сучасній харчовій, косметологічній, фармацевтичній, нафтопереробній промисловості. Дана кислота Е296 є зареєстрованою харчовою добавкою.

Властивості яблучної кислоти

Оксібурштинова кислота має ряд корисних властивостей і використовується як:

 • стабілізатор;

 • підсилювач смаку;

 • регулятор кислотності;

 • терпкий компонент;

 • антиоксидант;

 • харчовий консервант.

Сертифікована яблучна кислота, купити яку ми пропонуємо зі зручною доставкою по Україні, добре поєднується з рідинами, сумішами, фаршами. 

Характеристика яблучної кислоти

Речовина є 2-х основною органічною кислотою. У лабораторних умовах яблучну кислоту вперше отримав хімік шведського походження Карл Шеєле в 1785 році. В якості сировини були використані незрілі яблука. Сьогодні в комерційних масштабах оксібурштинову кислоту синтезують гідратацією кислоти малеїнової при t режимі 170-200 С.

У звичайному стані речовина представляється мікрокристалами. У масі має білий колір. Розчинна у воді, більшості спиртів. У природі зустрічається в:

 • яблуках;

 • ягодах;

 • винограді;

 • барбарисі;

 • цитрусових;

 • тютюнових рослинах.

При цьому цитрусові, вирощені на спеціальних фермах, мають більший рівень вмісту оксібурштинової кислоти, ніж фермерські фрукти.

Згідно з державними стандартами речовина відноситься до III класу небезпеки. Добавка Е296 не токсична, вибухобезпечна, не підтримує горіння. Роботу з кислотою слід проводити, використовуючи ЗІЗ. Зберігати речовину рекомендується в заводській упаковці, в провітрюваних приміщеннях, дотримуючись t режиму в межах + 10 ... + 25 С, підтримуючи вологість на рівні 70%.

Хімічні властивості яблучної кислоти

Добавка Е296 має властивості двоосновних оксікарбонових кислот, існує у 2-х стереоізомерних формах і у вигляді рацемічних сумішей. Складні ефіри, а також солі речовини — це малати. Розчинність кислоти яблучної в 100 мл води становить 144 г. Розчинність речовини в 100 мл спирту — 35.9 г. Температура плавлення становить 100 С, кипіння — 150 С. 

В організмі живих істот гідроксібутандіова кислота є невід'ємним компонентом, що бере участь у метаболізмі. Речовина позитивно впливає на загальний тонус, нормалізує тиск, покращує стан шкірних покривів. При цьому вживання кислоти оксібурштинової в їжу слід контролювати та не перевищувати рекомендованих доз, щоб не допустити виникнення негативних реакцій.

Застосування кислоти оксібурштинової

У промисловості запропонована кислота яблучна застосовується для реалізації різних цілей:

 • харчопром. У виробництві консервів, пакетованих соків, газованих/алкогольних/безалкогольних напоїв, десертів, карамелі, жувальних цукерок, жувальної гумки, майонезів, кетчупів, сирної продукції, заморожених фруктових сумішей, фаршів;

 • косметична промисловість. Речовина входить до складу багатьох видів доглядової косметики (відбілюючі креми, хімічний пілінг, anti-age косметика, антицелюлітні засоби, креми, що пом’якшують шкіру). Також кислоту оксібурштинову додають в мило;

 • фармацевтика. У даній сфері кислота гідроксібутандіова застосовується як супутній інгредієнт при виробництві сиропів, таблеток, порошкоподібних лікарських препаратів.

Також речовину використовують на нафтовидобувних родовищах для активації виділення нафти з промислових свердловин і подальшого транспортування на станцію перероблювання ресурсу.

Яблучна кислота ціна

У нашому інтернет-магазині «MegaChem» пропонується сертифікована яблучна кислота, купити яку ви можете вже сьогодні. Продукція поставляється безпосередньо від перевірених виробників. Ціна кислоти оксібурштинової доступна. Якщо ви замовляєте велику партію, отримуєте вигідні знижки. Уточнити вартість добавки Е296 (грн кг) ви можете, зв'язавшись з нашими фахівцями зручним способом.

На власних складах компанії «MegaChem» кислота яблучна завжди в наявності. Якщо обсяг вашого замовлення становить 300 кг і більше, доставка продукції здійснюється нашим транспортом. При замовленні добавки Е296 в кількості від 25 кг, ви можете скористатися послугами спеціалізованих транспортно-кур'єрських служб.


Характеристики
склад яблучна кислота
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре