Желатинові капсули 0 білі Німеччина
Нет в наличии
80 грн.
Ціна за упаковку
Виробник: DENAVA Group GoCaps GmbH
Країна виробник: Германия
Модель: 914566998
Stock Нет в наличии
желатинові капсули розмір 0
Виробник: DENAVA Group GoCaps GmbH
Торгова марка: GoCaps ®
Країна походження: Німеччина
розмір капсули: 0
Термін придатності: 5 років
Тверді желатинові капсули: особливості застосування і властивості
Тверді желатинові капсули використовуються для дозування лікарських та інших речовин, призначених для внутрішнього прийому. Крім того, капсули з поміщеним в них речовиною можуть застосовуватися ректально, вагінально і іншими способами.
Підхід до створення БАД вимагає варіативності, за рахунок різних фізико-хімічних властивостей фармацевтичних препаратів, поміщених в капсули, і їх різного впливу на цілісність оболонки.
8 головних властивостей желатину в фармакології
Желатинові капсули - оптимальний вибір для фармацевтичних підприємств, за рахунок унікальних властивостей. Желатин являє собою продукт неповного гідролізу білкових речовин, що добуваються з сполучної тканини тварин - представників хребетної групи. Піддаючи колаген, що знаходиться в шкурі або кістках тварин складному хімічному процесу, отримують желатин, готовий до подальшої переробки.
Желатинова оболонка, якою покриті капсули, використовуються для приміщення в них біологічно активних добавок. Саме таким методом фасування віддають перевагу сучасні фармацевтичні підприємства. Ціна желатинових капсул низька, в порівнянні з тими перевагами, Вважається, що таке їх властивість убезпечить біологічно активна речовина, що знаходиться в них від руйнуючої дії шлункового соку, а, значить, корисні компоненти засвояться організмом людини, а не будуть більшою мірою нейтралізовані.
Основний спосіб виробництва капсул
Тверді желатинові капсули, розчиняються в кишечнику, виготовляються декількома способами. Один з них - затвердіння оболонки капсули шляхом додавання до складу маси деяких альдегідів, солі альгінової кислоти та інших компонентів з подібними властивостями. Даний спосіб посилення опору оболонки капсули до дії шлункового соку поки не знайшов широкого застосування.
Тверді желатинові капсули відрізняються підвищеною влаговоспріімчівостью. Так само, як і біологічно активні добавки, випускаються у вигляді таблеток, капсул або порошку, вони вимагають дотримання певних умов зберігання. Знаючи цю особливість БАДів, виробники випускають їх у герметичних банках або блістерах, обов'язково вкладаючи на дно упаковки невеликий мішечок з силікагелем. Силікагель в даному випадку убезпечить продукцію від згубної дії конденсату, можливість появи якого збільшується при перепаді або зміни температурного режиму зберігання.
Щоб домогтися максимальної герметизації капсул з желатину, використовуються різні високотехнологічні методи. В першу чергу, це - з'єднання двох частин капсули шляхом термомеханічної або ультразвукового зварювання, бандажування багатокомпонентними желатіносодержащімі речовинами, покриття плівкою всій поверхні капсули.
Купити тверді желатинові капсули за доступною ціною можна в нашому каталозі. Ознайомтеся з асортиментом і зв'яжіться з менеджером нашого магазину зручним способом.
Характеристики
довжина 20.0 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рейтинг Погано           Добре